Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolsz két régi szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz két régi szerelmesről, akikbe bebetonozodott egymás emléke és 5-10 évvel később mindketten a másik hasonmásával jönnek össze?

Figyelt kérdés
Szoval mindkettőt olyannal látod, akik meghatározo és viszonylag egyedi dolgokban a régi nagy Ő kettes számu kiadásai ?
2016. márc. 2. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól benyomta a durcit egymásra a régi pár... :D
2016. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egészségükre!
2016. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de ebből nem szokott jó kisülni.
2016. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt beszéltük a párommal, hogy mindketten hasonlítunk egymás exére.

De túlléptünk rajtuk, tényleg csak véletlen egybeesés.

Egyébként sem nehéz hasonlítani rájuk (barna haj, barna szem).


A kérdésben említett eset is fennállhat olyan okból, hogy egyszerűen ez a típus az ideálja mindkét félnek és ilyen külsejű embereket keresnek.

A másik lehetőség, hogy nem sikerült túllépniük egymáson és még mindig ezt a kapcsolatot hajszolják.

2016. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
belső dolgokra is vonatkozik és ahogy irtma, viszonylag egyedi tulajdonságokra. a barna hajszin azért nem számit még hasonloságnak sztem
2016. márc. 2. 16:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te vagy az egyik elhagyott fél. Tudod az embereknek van valami igényük amit keresgélnek. Ezért láthatod az exet és a mostani párt hasonlónak.


Nálam mondjuk van "javulás" köztük, mivel az előzők hibáit is beteszem "követelménynek".

2016. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Estét jót !


Velem ez soha nem fordulhat elő,mert én olyan különleges vagyok,meg egyedi,amit képtelenség lemásolni.Tegyük fel,hogy mégis sikerülni,az akkor is csak egy másolat lenne,nem olyan egyedi,az univerzumot is meghatározó jelenség,mint én.

2016. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is vagy az a típus jön be nekik, vagy annyira szerelmes (volt) az illető abba a személybe, hogy külsőre olyanokat keres, mint a volt párja. Csak ilyenkor szokott lenni egy kis bökkenő, lehet hogy kívülről hasonlít rá, de belülről nem ugyanaz, így nem kapja meg ugyanazt az "élményt". Aztán jön a csalódás és a vágyakozás a régi személy után.

De ha belülről passzolnak, akkor talán még működhet is a dolog.

2016. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!