Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arrol, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol, ha egy értelmiségi férfi az okos nőket szereti, régebben ki is froclizta az általa buta libának titulált lányokat, és végül egy buta libát vesz el feleségül, akivel nincsenek egy szinten?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Te nem látod kívülről,hogy a másik ember milyen.Engem is mindenki lenézett,aztán meg amikor összejöttem egy (felénk) ismert orvossal,akkor leesett az álluk,hogy hogy pont én kellettem neki.Az nagyon nem a valóság,amit egy emberről elképzelsz,akit nem is ismersz igazán.Ebbe a csapdába sokan beleesnek.
2016. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
irtam, hogy nem itélkezem, közelebbről ismerem őket , több éve, és magát a problémát is, méghozzá a férfitol is és a legjobb barátja által is. nem vaktában nézem le ezt a lányt (nem is nézem le), hanem tényleg ilyen, és társulnak hozzá a tipikus tulajdonságok is, amikre azt szokták mondani, hogy inkább egy liba az illető. ezért furcsállom a sztorit. a pasas meg még mindig viszonylag fiatal, és mindig vannak nők körülötte,nem az érdekes, hogy miért szeretett bele , hanem hogy amiota rájött, hogy a természete is rossz, azota miért nem keres mást magának. és régen tényleg fontos volt neki az intelligencia, személyiség . műveltség, közös érdeklődés. vagy egy bizonyos koron és tapasztalatokon tul már ennyire megalkuvoak lennének az emberek ?
2016. márc. 9. 21:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek nem egy olyan művelt,magasan iskolázott nőt aki úgy bánik párjával mint egy darab sz..al.Lehet hogy már tapasztalt ő is ilyet és nem tesz már különbséget mint régen hisz mi értelme :)
2016. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
persze, ilyenek is vannak. a konkrét pasinak viszont tizenévvel ezelőtt sztem sokkal értékesebb párjai voltak, és az eddigi értelmes - értelmiségi barátnői nem voltak tudomásom szerint hisztisek. szoval érdekes kérdés ez.
2016. márc. 9. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!