Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyivel gondolkodik másképpe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel gondolkodik másképpen egy értelmiségi férfi?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint az értelmiségi férfiak, nem a vizualitás szerint ítélnek meg egy nőt. Szerintem ez egy marhaság, legyen bármilyen magas fokon kvalifikált, akkor is csak férfi az illető, aki alapból vizuális típus. Szerintem egy kicsit túlmisztifikálja, ez nem végzettség kérdése. Példát is hoztam fel neki, pl egy férfinak sokkal kevésbé fontosabb a nőnek a végzettsége, mint fordított esetben egy nőnek, a férfi végzettsége.
2014. dec. 19. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az értelmisegi férfinak is kell szexuális vonzalom hogy kívánja a nőt.

A 120 kilos,pattanasos,tüsihajú mernokinformatikus csajra nem fog felallni..

2014. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Az értelmiségi férfinak is fontos, hogy vonzó legyen a nő, de ennél fontosabb dolog alapján dönt.

Ameddig mondjuk egy férfi simán összejön egy olyan lánnyal/nővel aki nem túl intelligens, de kedves és vonzó az értelmiségi férfi inkább arra helyezi a hangsúlyt, hogy a női is intelligens legyen, tartalmas beszélgetéseket tudjanak folytatni.

2014. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl sokkal fontosabb egy nő személyisége, mint a külseje. Végzettsége annyira nem érdekel, csak szeresse azt amit csinál.
2014. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Ha-ha. Végzős vagyok egy jobb egyetemen, itt a lányok kb 70%-a elég jól néz ki. A "nem-külső-alapján-megítélés" oka ezekben a körökben egyszerűen annyi, hogy majdnem mindenki jól néz ki, és ezek között meg már a személyiség dönt.
2014. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Nincs igaza a barátnődnek, az értelmiségiek között is millió féle van, meg a sima szakmunkások között is. Nem a végzettség dönti el hogy milyen párt választ magának.
2014. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 To7ka ***** válasza:
Bár még csak munkálkodok, hogy értelmiséginek mondhassam magam, én személyiségekbe szeretek bele az utóbbi években. Ahogy komolyodok azt vettem észre magamon is, hogy természetesen szükséges egy alap megjelenés, igényesség, ápoltság, de nem tudnék leírni egy ideált külsőleg, ami kell és kész. Ha valakinek megfog a személyisége, jelentéktelen lesz rengeteg kritérium (szem szín, hajszín, átlagos/sportos/picit pufi/kicsit vékony alkat, stb). Persze olyan nincs, hogy teljesen mindegy hogy néz ki, csak okos legyen!:D
2014. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én azt vettem észre, hogy egy értelmiségi(magasabban kvalifikált) férfi másképp udvarol mint egy alacsonyabban kvalifikált. én kórházban dolgozom, itt töltöm az egész napom így csak innen tudok példát hozni. az orvosok mondják, hogy ilyen meg olyan csinos vagyok(ha éppen megjegyzik), de nem bunkó paraszt módon. A betegszállítók közt meg vannak akik teszik a kétértelmű(vagy egyértelmű) megjegyzésüket. ők se feltétlenül bunkók, de kicsit zavaró néha, hogy mindenbe belelátnak némi szexualitást.
2014. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sehogy nem gondolkodik másképpen. 100 körüliből kettőt ismerek, akinek a gyakorlatban is látom hogy nem fontos a nő kinézete. Az egyik egy színházi rendező, a másik egy egyetemi tanár. Az egyik magához képest nagyon csúnya nővel van pedig tud csajozni és lenne miből választania, a másik pedig középkorúként egy nála 15 évvel idősebb nővel van.


Nagyon jól látod, a férfiakat végzettségtől függetlenül nagyon izgatja a nők kinézete, amit szeretnek minél vonzóbbnak találni.


2 diplomám van, de nekem is ezek számítanak egy nőben:

-legyen csinos

-legyen kedves, gondoskodó, törődő, házias


A másik végzettsége sem érdekel. Pont úgy volt már bolti eladó, vagy felszolgálónő barátnőm, mint magasabb végzettségű. Viszont abban is igazat adok neked, hogy ez a nőket valamivel jobban érdekli.


31/F

2014. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
ez nem ettől függ. maximum az értelmiségi férfiak nem a tipikus szoli-póthaj-műköröm-műszempilla rajongó 15 centis sarkakon tipegő nőcik közül válogatnak, akiik alacsonyabb intelligenciával rendelkező körökben bombanőknek vannak kikiáltva, hanem inkább az ízléses, csinos, szép nőket részesítik előnyben. de a külső ugyanúgy fontos, csak társul hozzá ízlés is (jobb esetben, de ez sem kőbe vésett szabály).
2014. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön tegyük hozzá, hogy te meg ezt a "férfiak csak a vizualitás szempontjából ítélnek meg" dolgoz misztifikálod túl. Nincs ám akkora különbség a két nem között, mint gondolnád!


Hogy ki hogy gondolkodik, és érzelmileg mennyire érett, milyen szinten van az érzelmi intelligenciája; illetve hogy mit tart fontosnak, és mit kevésbé fontosnak a párkapcsolat terén, az független a végzettségtől.

Valamiért ez jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=ROQmapcaNl4

Rengeteg olyan értelmiségi, magasan képzett, nagyon intelligens ember van, aki csak d*gni szeretne egy jót.

Meg persze olyan is van, aki társra vágyik, és aki tiszteli, becsüli a szerelmét. Mint ahogy a nem értelmiségiek között is bőségesen van ilyen.


"egy férfinak sokkal kevésbé fontosabb a nőnek a végzettsége, mint fordított esetben egy nőnek, a férfi végzettsége"

Ezt is meg kell cáfolnom. Például nagyon sok férfit zavarna, ha a barátnője/felesége magasabb végzettségű lenne, mint ő. Ugyanakkor az is gyakori jelenség, hogy - az értlemiségi férfiak is! - megpróbálnak a saját végzettségükhöz, munkájukhoz hasonló végzettségű párt találni.

2014. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!