Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttatok már nagy szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már nagy szerelmi kapcsolatokat, házasságokat, amik csufos kudarcba és csalodásba fulladtak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert kizárt dolog, ezért fokhagyma.
2016. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Az enyémet. :D

Pontosabban, sok barátom mondta, hogy azt hitték a kapcsolatom elején, hogy hát mi örökre együtt leszünk és milyen szépek vagyunk együtt, milyen jól összeillünk, együtt fogunk megöregedni.


Hát, nem így lett.

2016. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Láttam már de nem tapasztalnám meg mégegyszer. Kicsit átalakítja az embert ha gyűlölni tud valakit akit korábban a tenyerén hordott
2016. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit értünk nagy szerelmi kapcsolat alatt?


Volt olyan, hogy álompárnak lettek kikiáltva (unokatesóm és most már volt férje)... én nem éreztem őket olyan nagyon szerelmesnek, de őszintén szólva spontán pillanataikban nem láttam őket, és családi ebédeken mi sem romantikázzuk túl magunkat vőlegényemmel... szóval lehet, hogy tényleg nagy szerelem volt...


A probléma akkor jött, amikor elkezdtek építkezni. Unokatesóm nykaába szakadt az egész, mert ő gyakorlatiasabb volt, a pasas ellustult, és mellé még azt várta volna, hogy nap végén unokatesóm még őt szolgálja ki és ugrálja körbe, unokatesóm meg hullafáradt volt... és nem is beszélték meg rendesen. Akkor aztán a pasas összejött vmi kis éretlen 20éves ribizlivel, aki persze el volt alélva, hogy egy 30as, nem teljesen csóró pasas csapja neki a szelet, és kb. a talpát nyalta...

2016. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak ilyet láttam
2016. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!