Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Okozhat kesobbiekben gondot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat kesobbiekben gondot az, ha tovabbra is szandekosan kerulom az emberi kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Hogy eselyem se legyen part talalni? Mert ha nincs parom, nincs aki megcsaljon, ezaltal nincs fajdalom. Csak a vizsgaimba temetkezem, a temerdek magolasba. 21N
2015. máj. 15. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is kerülöm őket, csak nem mindig sikerül.
2015. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Véletlen elküldtem hamarabb mint akartam..


Nem tudom okozhat-e gondot, ha neked így jó és nem vagy depressziós akkor nem hiszem, hogy gond lenne.

2015. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Normális ember nem csalja meg azt, akit szeret. Ha így gondolkodsz, eleve lehetetlenné teszed, hogy találj egy olyan embert, aki szeret és megbecsül téged. A kérdésed alapján úgy gondolom, hogy azért mégse vagy elégedett a jelenlegi helyzettel, csak félsz igazán esélyt adni önmagadnak és másoknak.
2015. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a "baj", hogy gyanusan nem erdekel, ez ilyen konnyen menne? Kicsit sajnalom, hogy kimaradok a szexbol, de nem hat meg. Siman tudtam eddig is elni oleles, szep szavak nelkul. Szerethetetlen vagyok:)
2015. máj. 15. 23:07
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Jol latod. Viszont ennel lehetne sokkal rosszabb is. Pl.olyan emberrel lennek egyutt, aki csak hazudja, hogy szeret.
2015. máj. 15. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen borulato. Fiatal vagy, te is átestél egy pár csalódáson mint mindenki. Ha a csalódás miatti felelem "nyer" akkor arról a lehetőségről is lecsuszol, hogy családod legyen. Ha így érzed jelenleg fordíts energiát a sulira, barátnőzz, élvezd a pasi nélküli életet. De azért ne járj csukott szemekkel mert nem fog mindenki megcsalni és rosszul banni veled. Fiatalkor kb arról szól. Az ember él, tapasztal. Lassan leesik a naivitás, a sok csalódás után az embernek megfelelő lesz az értékrendje, rájön hogy mi kell egy kapcsolatban és mi nem. Akkor már nem lesz annyi csalódás. De ez mindenkinek a saját útja, ezt el kell érni. Nekem is volt egy pár pont az életemben amikor legszívesebben feladtam volna az egészet de nem tettem.. Házas vagyok és várjuk a fiunkat. Nálam ez is eljött. Nálad is el fog jönni csak kergesd el ezeket a negatív gondolatokat.
2015. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 Koszonom, de ez nagyon nehez.

Neked viszont gratulalok:)

2015. máj. 15. 23:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogyne okozhatna. Besavanyodott vénlány leszel, ha így folytatod.

Vannak olyanok, akik függetlenek, egyedül vannak és jó nekik így. De a leírásod alapján te nem tartozol közéjük. Menj emberek közé és éld az életet. De ne hagyd, hogy a külvilág irányítson. Attól még, hogy társaságba mész, mondhatsz nemet annak, akinél attól tartasz, hogy nem bíznál majd benne.

2015. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez menekülés. Te tudod, mi a jó neked, de ez nem valami egészséges. Amúgy meg ne magolj, mert az túrót sem ér. Értő tanulásra van szükséged. :D Bocs.
2015. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez a legjobb megoldás, tudom h milyen a fájdalom, volt pár barátnőm de valami mindig hiányzott nem lett szerelem, majd mikor megismertem az első szerelmem azt éreztem h az igazi..hát nagyon nem így gondolta és jó párszor megcsalt amíg erre rájöttem..és ez elég friss és persze idő is kell h össze szedjem magam és ez érthető hogy egyből nem vagyunk képesek más kapcsolatba bele ugrani..mert szerettünk..de hogy szándékosan kerülni az szerintem butaság. Nem mindenki ilyen, nem kell h minden energiáddal arra koncentrálj h na pasit találj, csak legyén önmagad, legyél emberek között, és ne az legyen h szándékosan kerülsz minden ilyet és jönni fog aki igazán szeret és értékel, sok sikert.
2015. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!