Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy barátnő szétzúzza még a legjob baráti kapcsolatokat is?

Figyelt kérdés
Azok, akikkel csak haverok voltunk, nem különösebben érdekelnek. Viszont voltak tényleg nagyon jó barátaim, akik egy kapcsolat hatására teljesen elfelejtettek engem. Nem jártunk egy iskolába, pedig hetente legalább 3-szor találkoztunk.. most pedig fél éve nem láttam semelyikőjüket sem, még a hívásomra sem hajlandóak gyakran válaszolni. Miért van ez? Veletek van ilyen? Érzitek azt emiatt, hogy magányosabbak lesztek? Hogyan kezelitek ezt?

2015. máj. 31. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2015. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy a párja nem akarja, hogy találkozzon másokkal. Pláne nem férfiakkal. Ilyenkor nagyon dúl a love és sokan hajlamosak megfeledkezni a barátaikról. Zavaró dolog, de ha tudod beszéld meg velük a dolgot, hogy időnként azért találkozzatok. Valaki képes lesz rá és valaki nem. De ez a barátaid értékét is mutatja.
2015. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A legjobb baráti kapcsolatokat nem zúzza szét. Amiket szétzúz, azok egyáltalán nem jó baráti kapcsolatok még akkor sem, ha te annak érzed.
2015. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szakítással :D egyébként az ismerősi körömben mindenkivel így van a csaj leköt kihagysz 1 találkozót havonta utána 2 hetente a haverok már egyre kevésbé számítanak rád és így megy tovább míg sosem fognak keresni már csak ha valami problémájuk van. . . Mióta szakítottam a barátnőmmel magányosabbnak érzem magam de nem baj tudom építeni a jövőmet reménytelibb az életem még ha sokszor nem is tűnik annak :D tudom hogy így több időm van a fontosabb dolgokra. ;)
2015. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
egyébként igaz hogy az igazi barátságot nem kellene szétzúznia de kinek van ilyen? Mert én még soha nem láttam olyan barátságot ami elbírt volna egy barátnőt esetleg ha mind 2 félnek van csaja akkor jobban működhet a dolog vagy ha nem komoly kapcsolatról beszélünk.
2015. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Meg kell találni a tökéletes egyensúlyt. Az én barátom sokszor elmegy a haverjaival is inni akár külön, akár úgy, hogy én is megyek (attól függ ráérek e stb). Ha nélkülem megy, akkor nyilván hiányzik addig is, de ezt minden barátnőnek meg kell érteni, hogy a pasiknak is kell szabadság, hogy ne minden nap 0-24 velügynk legyenek.
2015. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Van amikor az a legjobb barát fordul ki magából mikor barátnője lesz és nem a barátnő tehet róla. Nekem exemet úgy kellett szinte szószerint elrúgdosnom egy-egy haveri ivásra vagy rászólni, hogy az elméletileg legjobb barátját hívja már fel, hogy miújság vele és szálljon ki a seggemből, mert idegesít és néha én is találkoznék a barátnőimmel. Tehát szerintem nem csak a barátnő tehet róla. De tény, hogy sokszor igen, mert "minek mész már megint?" "már megint berúgsz?" "sose foglalkozol velem" és társai. Egy egészséges kapcsolatban mindkét félnek kell mozgásteret adni mikor találkozik a barátaival. A jobbik eset ha a haveri kör azonos. Igazából az egyensúlyt kell megtalálni, hogy legalább ugyanannyi idő maradjon a barát/barátnőre, mint a haverokra. Mondjuk én már könnyen dumálok, összeköltöztem a barátommal. Ha találkozom barátnőkkel őt akkor is látom este nem csak 2-3 nap múlva ha össze tudjuk hozni.
2015. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Neked vagy nincs egyetlen igazi barátod sem, vagy túlreagálod.

Ha teljesen ignorálnak a barátok, akkor nem igazi barátok, csak haverok, akiknek csak addig voltál jó társaság, amíg nem találtak nőt maguknak.

Vagy még a nagy rózsaszín ködös időszakban vannak a lánnyal.


Az viszont jó barátságokban is elkerülhetetlen, hogy ha lesz valakinek egy igazán komoly kapcsolata, akkor azért már nem minden idejét szenteli a barátoknak sőt több időt tölt a barátnőjével.

Ez az egyedülálló barátoknak nyilván nehéz, de később még nehezebb lesz, ha a barátjuk megházasodik, családot alapít, lesznek gyerekek is. Akkor már a legtöbb (és normális) esetben a család az első.

2015. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az egyik barátommal úgy gondolom tényleg nagyon jóban voltam, mint írtam, többször találkoztam vele egy héten. Vele több, mint 10 éve volt ilyen kapcsolatom.Tudom, de konkrétan az egyik barátom barátnőjével borzalmas a kapcsolatom. A barátomat egyszer megcsalta, azért mert egy másik srác megcsinálta neki a leckéjét, és ezt boldogan, és büszkén mesélte el neki, úgy, hogy a barátom szerette őt, és nem tett volna hasonlót sem. Majd amikor a lányt lek*rvázta, az megsértődött ezen.:DDDDD Mondhatom, finoman szólva nem kedvelem a "hölgyet", és inkább rá haragszom. Én megértem, hogy a barátom elvan vele, de az nem pálya, hogy rendszeresen minden nap tartottuk a kapcsolatot, és már egy irományomra sem hajlandó válaszolni a fb-n, és teljesen ignorál engem. Majd felhív fél év után, és megjegyzi, hogy milyen régen látott. Mintha az én hibám lenne, úgy, hogy én eddig nem éreztettem ezt vele.. Egy kicsit elegem van ebből.. azt érzem, hogy nem akarom ezt a dühöt magamban tartani többet. Belülről kezd emészteni. Többet ér az igazságom, minthogy kb. évente találkozzak valakivel, aki azt érezteti velem, hogy minden miattam van. Elegem van belőle.
2015. jún. 1. 14:36
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a barátod, meg a barátnője hogy vannak el egymással, meg ki csalt meg kit, ahhoz konkrétan neked semmi közöd, nekik kell ezt megoldani, vagy túl lépni rajta, vagy szakítani miatta, ezen hiába is görcsölsz.


Arra meg a barátodtól kellene megkérdezned, hogy miért került eddig és most hirtelen hogyhogy elkezdett irántad érdeklődni, hogy régen látott.

Én a helyedben tisztáznám vele.

2015. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!