Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek abban hogy van valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban hogy van valaki akit nektek teremtettek?

Figyelt kérdés
Évek óta úgy érzem hogy bárkivel vagyok az életemet majd csak egy valakivel tudom leélni a többi az csak "szórakozás". Meg sohasem beszéltünk az illetővel arról hogyan érzünk egymás iránt de nem tudok szabadulni az érzésétől. Szerintetek elmúlik majd vagy ez mar mindig így marad? 23/L

2016. márc. 12. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben hiszek, a kérdés csak hogy hogyan találok rá, ha rá találok egyáltalán. Ha valami nem az igaz, az mindig kísérteni fog, hogy nem ő az. De arra meg úgy látom, kicsi az esély, hogy megtaláljam AZT.
2016. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már egyre kevésbé...
2016. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VirágésBence ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy az élet azért dob elém jó és rossz dolgokat, hogy tanuljak azokból.
2016. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:

régebben igen

most már nem,de nem is érdekel már....

2016. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Csak az a kérdés, hogy ezen a kontinensen él-e egyáltalán? (...)


34/F

2016. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már nem.
2016. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!