Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hisztek abban, hogyha egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogyha egy nőt és egy férfit egymásnak teremtettek történhet bármi előbb vagy utòbb ugyis együtt lesznek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát jó lenne, mert már k* rvára unom, hogy még mindig nem találtam meg... 36F
2015. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem hiszek ilyenekben, sőt, semmilyen szentimentalista hülyeségben sem.
2015. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Nincs olyan, hogy egy férfit és egy nőt egymásnak teremtettek.. Hiszek az igaz szerelemben, de az általad állított dologban nem.


Az embernek számtalan potenciális társa lehet, akikkel "tökéletes" párt alkothatnak. Kommunikáció és kompromisszum készség kell hozzá többek közt.


Nagyon szeretem a páromat és fájna, ha elhagyna, ugyanakkor tudnám, hogy nem tettük volna boldoggá egymást hosszú távon, hiszen szakításra került sor. Felemelt fejjel tovább mennék, mert tudom, hogy lesz még olyan, aki még nála is jobban szeret, kitartóbban, és én is épp annyira tudom szeretni, ha nem jobban.


Az exemmel le tudtam volna élni az életemet. Szerettem, jók voltunk együtt, az ő részéről viszont elmúlt a dolog idővel és nem nagyon akart dolgozni azon, hogy ne múljon el.

Tovább léptem, a párom rám talált, még jobban szeret engem, mint bárki valaha, és ezáltal én is sokkal jobban szeretem mint eddig bárkit. Ha vége lenne, mennék tovább és megtalálnám a következő potenciális életre szóló társat.


Ez így megy. Nincs olyan, hogy valakiket egymásnak teremtenek.

2015. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Ezzel hitegettem magam évekkel ezelőtt sokszor.Szerencsére nem jött be.
2015. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint nekem nem teremtettek senkit... :-(
2015. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Aszonják, a szerelem az mindig sorsszerű, és ha így van "megírva", kitalálva, akkor lehet, hogy pl aki a gyerekük lenne, az hozza őket össze, hogy ő mozgatja úgy a szálakat "felülről". Meg h az élet egy színdarab, amit mi odafönt raktunk össze, és hogy nagyon kevés befolyásunk van a sorsunkra, amit fönt együtt aki szereplőkkel kitaláltunk, azt éljük meg itt most elvileg. Meg pl, ha valaki nagyon mély "gödörben" van, és onnan ki tud mászni, mert nem adja föl, meg akaraterő, és kezébe tudja venni a dolgokat, akkor az úgy van megírva, úgy lett kitalálva. Szóval a válaszom a kérdésre, igen. Ja meg amúgy aszondják, hogy a Menyországban egyesül is a párjával, aki konkrétan már tutkóra a másikfele. Mert lehet, hogy neki adott esetben, adott életben mondjuk magányos a sorsa, tehát még hasonlóval sem találkozik, mint az ő másik fele; de szóval tényleg mindenképp.
2015. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

A mesékből már kinőttem,a sorsban meg nem hiszek.

Ezzel mindent elmondtam.

2015. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
nem.
2015. szept. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Hülyeség.
2015. szept. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2015. szept. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!