Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első nagy szerelmem szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy szerelmem szakított velem, megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hallom hogy mindenkivel előfordul és élet megy tovább, valóban így van? tényleg el lehet feledni akit szerettünk?

2016. márc. 15. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
elfeledni nem :) de jönnek új szerelmek, új élmények és hát tényleg megy tovább...
2016. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem felejtettem el és őt kerestem másokban is , de nem olyanok voltak persze. 10 éve láttam utoljára. most is ő lenne az igazi. hát, én arra jutottam, hogy megkeresem. kemény gyászfolyamat, ha nagy szerelem volt. de ismrtem olyat is, aki 1 nap alatt tullépett az első pasiján
2016. márc. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfeledni kell, hanem tanulni az esetből. Eddig az emberek többsége még túlélte az ilyen megpróbáltatásokat. Neked is menni fog.
2016. márc. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Figyeld én azt mondom ami az igazság soha nem fogod elfelejteni, de tényleg soha sőt az utánna lévő csajokat is próbálod úgy kiválasztani , hogy rá hasonlítsanak! Viszont ez csak egy ideig tart mármint elfelejteni soha nem fogod , de ez egy idő után igazából már nem lesz negatív dolog sőt totál nem fog érdekelni az egész...változnak az idők közben jönnek-mennek mások mire megtalálod azt akire tényleg szükséged van, én sem találtam még meg de ez ígyvan nyugi:). Nekem az első kapcsolatom 7 hónapig tartott , és kb annyi idő is volt bele nyugodni a félkaromat oda attam volna ,hogy legyünk megint együtt és akkor nem sikerült. Késöbb ő írt, hogy kezdjük újra akkor meg már én küldtem el ,de tényleg semmit nem éreztem még annyit sem, hogy dugni azért jó lenne. Szóval te is így leszel bármennyire nehéz is most..nekem a nevét kimondták amikor szakítottam vele kajak elmentem hányni ,de úgy instant:D,ha ez vígasztal.
2016. márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az emberek többsége túlélte...engem az érdekel tudok e majd máshoz is közeledni őszintén, újra szeretni mást ami most elképzelhetetlen, őt elfelejteni annyira hogy ne érdekeljen kivel van...alapkérdések de most élem át először ezt, van családom meg barátaim akik meghallgatnak de ugyérzem talán ezzel is könnyebb hogy idegen emberektől kérek megerősítést
2016. márc. 15. 00:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a barátok segítettek nagyon sokat, de igazából még így 8 hónap után is rettenetesen hiányzik, mindennél jobban szerettem. Utána próbáltam más lányokkal ismerkedni és volt/van köztük aki aranyos, kedves de senki sem olyan mint ő, az én tündérkém. Biztos, hogy hülyén vagyok összerakva de nem tudnék mást úgy szeretni. Szerintem azért, amit tett velem a végén. Emiatt már nehéz elhinnem egy lánynak, hogy szeret és már soha nem leszek képes annyira bízni valakiben. Túl lehet élni mert még élek de sokat számítanak a barátok.
2016. márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár ilyen lesz még. Az élet nem áll meg. Szerdán ugyanúgy bemegy mindenki dolgozni, ugyanúgy zajlik minden, mint előtte.
2016. márc. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem fordul elő mindenkivel, mert én például sosem jártam az első szerelmemmel, így szakítani sem tudott volna velem.
2016. márc. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már túl vagyok két nagy szerelmen is, mindketten összetörték szívemet és az egyikőjük sokkal rosszabb dolgokat is csinált. Mindkettő után úgy éreztem, hogy sose fogok tudni szeretni, aztán mégis megtörtént. Óvatosabb lettem, de lezártam a múltat és levontam a tanulságokat. Te is el fogsz jutni ide, ne aggódj.
2016. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd fordítva, ha valóban ő lett volna az igazi, nem szakít veled. Ez egy szerelem volt, majd lesz másik, csak ne lovaldd bele magad, fölösleges. Adj időt magadnak.
2016. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!