Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te hogyan élnéd ezt meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan élnéd ezt meg egy régi (első) szerelmedről?

Figyelt kérdés
Ha megtudnád, hogy egy hozzád nagyon hasonlo emberrel házasodott ? Nem a cipőméretünk egyezik, hanem markánsabb dolgok, belső adottságok, amik elég sajátosak.
2016. márc. 15. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem is tudnék róla... meg nem is érdekel.
2016. márc. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"belső adottságok, amik elég sajátosak."

Mondj példákat!

2016. márc. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon foglalkoztatna a dolog, ő dolga.
2016. márc. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fish1 ***** válasza:
72%

Nem érdekelne, mivel külön utakon járunk.

Szerintem itt nem a hasonlóság a fontos, hanem a különbözőség, mert valószínűleg az új párjában megtalálta azt, amit benned nem.

2016. márc. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És te honnan tudod,hogy annyira,de nagyon rád hasonlít???

Én nem élem meg sehogy,mert már rég nem foglalkoztat az első szerelmem,sőt az azóta több exem sem.

2016. márc. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a meglepő? Ez a fajta személyiség az ő típusa, veled is ezért volt, meg a másikat is azért vette el. Inkább az lenne a furcsa, ha az exem olyannal kötné össze az életét, aki pont az ellentétem, mert akkor nem érteném, hogy velem egyáltalán minek volt együtt.
2016. márc. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Joban vagyunk az elso nagy szerelmemmel :) Es egyaltalan nem zavar, ha hozzam hasonlo lannyal hazasodna ossze, sot vilyen szinten orulnek neki, h egyreszt ilyen mely nyomot hagytam benne, masreszt olyan szemelyisegem van, vagy olyan jellemzoim, amik szeretetremeltoak es igyekszik olyat talalni, akiben ezek a jellemvonasok szinten megvannak. Ez szamomra csak pozitiv visszajelzes :)
2016. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves, ötös, jobban tudhatom, mint Te, a monitor mögül. egyébként első kézből. nem én találtam ki. csak feltettem egy kérdést. egyébként elképzeéhető, hogy válni fognak, mert elég sok probléma lett köztük pár év alatt. - ezt szintén nem én találtam ki, csak hozzáfűzöm. de a kérdés nem ez volt :)
2016. márc. 15. 15:30
 9/9 A kérdező kommentje:

a kérdést igazábol bennem is az ihlette, amit a 7-es kommentelő irt, részben bennem is el fogalmazodott meg, részben egy nagyon jo barátja is ezt mondta. egyébként sok szempontbol meg nyilván totálisan különbözőek is vagyunk az illető nővel, csak elgondolkodtatott ez a téma.. a válás dolgot is felhoztam, ez igazábol azért merült fel, mert nagyon sokat veszekszik és agresszorkodik vele a nő, ami az első 1-2 évben nem fordult elő. én nem vagyok ilyen amugy, szoval ebben szerencsére különbözünk. de érdekes, hogy csináltak együtt olyan dolgokat, illetve voltak olyan helyeket, ahol mi is voltunk. szoval fura érzés. a másik, hogy pár éve volt nekem is egy 2. nagy szerelmem és ő meg külsőleg emlékeztetett rá, illetve hivatás és pár egyéb dolog terén. akkoriban nem foglalkoztatott annyira, de azota elgonodlkodtam ezen is párszor. egyébként nem én kezdeményeztem ezzel a 2. illetővel, és náluk is az van, hogy a nő kezdeményezett nála, szoval nem mi kerestünk "hasonlo" embert, vagy véletlen, vagy ezt vonzottuk be, nem tudom.


ami miatt még foglalkoztam ez a téma, hogy annak idején nem kapcsolati gonodk miatt szakadtunk el, hanem költözés miatt és nagon lezáratlan maradt sok minden. talán érdemes lenne egyszer legalább beszélgetni erről, vagy felvenni a kapcsolatot, barátilag, mert ha tul lennék rajta, biztos nem gondolkodnék rajta... mit gondoltok ?


a legmeglepőbb nekem az volt, amikor megláttam, hogy olyan dolgokat csinálnak meg olyan helyeken, ahol régen mi is. és közben volt már másik kapcsolata, azzal a lánnyal nem csináltak ilyesmiket. nekem is volt még 1-2 másik szerelmem, ami nme volt olyan mélyenszánto ugyan, de akibe őutána nagyon beleestem, a fentebb már emlitett második nagy szerelem tényleg emlékeztetett rá és őbelé tudtam még erősebbn szerelmes lenni..

2016. márc. 15. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!