Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is ahogy halad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ahogy halad előre minden párkapcsolat, már inkább csak morzsányi jo dolgok vannak benne naponta?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 03:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen kapcsolat is. De ha jó kapcsolatról van szó, később is sok jó dolog megmarad ugyanúgy szerintem.
2016. márc. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ...aki csak várja a sült galambot,hogy történjen valami az így jár.Egy jól működő párkapcsolatért azon kívül,hogy illik egymáshoz a két ember, tenni kell. Nyilván nincs idő minden nap romantikázni :) Persze egy hosszabb ideje tartó kapcsolatba már kiismerted a másikat,de azért még lehet j dolgokat vinni a kapcsolatba. Nekem az volt fárasztó,mikor még csak rövid kapcsolataim voltak. Aztán végre találkoztam azzal akivel évek óta együtt vagyunk már és nem unjuk egymást.Igaz voltak nehezebb időszakok,de sosem léptünk volna ki a kapcsolatból. Én nem cserélném le a férjem csak azért mert jönne egy új frissebb pasi :D Akik így gondolkodnak mi lenne utána? Vagy kiderül,h nem illenek össze és passz,vagy összeillenek és évek múlva megint ott tart,hogy jó oké,de már uncsi kicsit.
2016. márc. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok bocsi a szóismétlésekért :P
2016. márc. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt igy nem mondanam. Inkabb mas egy hosszu kapcsolat,mint egy friss. Ami egyreszt elony,mert mar ismered tudod a gondolatat is ranezesre... tudod hogy szamithatsz ra es szereted. Max annyi a hatranya, hogy mar nincs meg a kezdeti izgalom. Es ha nem vigyazol megszokod es termeszetesnek veszed ,hogy ott van es lehet pont igy veszited el. Kell kozos programot csinalni,beszelgetni. Viszont ha ugy erzed ,hogy csak morzsanyi jo dolgok maradtak az egyutt toltott idoben erdemes errol beszelni es lepni vagy erre vagy arra.. vagy probalni romantikazni kicsit es megoldani a dolgot vagy ha nem megy akkor kulon valni.
2016. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi ideig. Az nem gond, ha átmenetileg beállnak a szürke hétköznapok, és nincs minden áldott nap rózsaszín köd, viszont időről időre nem árt azért feldobni a kapcsolatot. Azért viszont bizony dolgozni kell, mindkét félnek. Közös programok, mély beszélgetések, apró meglepetések, örömet okozni egymásnak - ilyenek teszik tartóssá a párkapcsolatot hosszú távon. És akkor nem csak morzsányi jó dolgok lesznek benne. Viszont ezt bele is kell tenni! Egy párkapcsolat olyan, mint egy bankszámla: minél többet teszel bele, annál többet tudsz kivenni, mégpedig kamatostul.
2016. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!