Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Egy elhamarkodott házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy elhamarkodott házasság egy régi szerelem elfelejtésére irányul " láttatok már ilyet? Mi történt?

Figyelt kérdés
Vagy más okbol elhamarkodott házasságot ?
2016. márc. 15. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelen! 2gyerek, 7 ev hazassag, valas.
2016. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Láttam, a nő így akarta elérni hogy felejtsen de igazából a lelke mélyén tudta nem sikerül de hajthatatlan volt. Ezért megtörtént az esküvő és rá pár hétre az exe ágyában kötött ki. Májusban volt esküvő...júliusban már válás.
2016. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meséltek is bővebben ? Csak hogy az élettapasztalatok is meg legyenek osztva, ne csak a szomoru tény, hogy igy alakult.
2016. márc. 15. 19:50
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves első, nálad mi a helyzet ?
2016. márc. 16. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Ha mar igy megszolitottal, akkor diohejban ennyi: a szerelmemrol kiderult, hogy nos, egy kisgyerekkel.Akkor elhataroztam, hogy az elso pasihoz hozzamegyek,aki az utamba kerul.Soha nem szerettem, meg csak vonzalmat sem ereztem iranta.7 ev utan elvaltam tole.Akkor 30 eves voltam. Azota volt ket roved ideig tarto elettarsi kapcsolatom. Most 60 eves vagyok.Tobb mint 15 eve elek egyedul, halat adok az egnek, hogy van ket gyermekem, unokam. Nelkuluk nagyon egyedul lennek.
2016. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:( szavaidbol ugy veszem ki, azota is rosszul érzed magad emiatt.. sajnálom.
2016. márc. 17. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént.
2016. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!