Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg csak mélyen vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak mélyen vallásos közegekben vannak ilyen nők?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy eltűntek az "igazi férfiak", de szerintem éppen annyira eltűntek az "igazi nők" is. Nyilván mindkét fogalom teljesen szubjektív (sajnos :D), ezért tisztáznám én mit értek "igazi nő" alatt; egészen pontosan, a klasszikus nőt, akinek a nőiessége a törődésben és az anyaságban teljesedik ki (nem pedig abban, hogy az egyetlen különbség közte és egy férfi között a nemi szervei és egy kis biokémia).


Tehát a nőiességének első számú és legfontosabb eleme, "koronája" az anyaság illetve a házasság/család, ezekért lemondani hajlandó bármiről (például arról, hogy dolgozzon, amíg a férfi képes eltartani a családot). Szeretne sok gyereket - ellentétben a közvéleménnyel, és a "maximumegy" felfogással -, szeret és tud főzni, nem használ több kiló sminket, de felismeri hogy az egyik legfőbb női erény a szépség, ezért divatból nem zárkózik el a sminkeléstől és egyebektől.

A törődésből következik, hogy meleg jellemű, ki tudja fejezni magát és az érzelmeit, illetve könnyen rá tud hangolódni mások érzelmeire.


Talán összeegyeztethetetlen, de álmodok tovább: érdeklődik a történelem/politika/filozófia és ezekhez kapcsolódó témák iránt, és szeret ezekről beszélgetni.



Manapság komolyan csak mélyen vallásos közegben találhatnék ilyen nőt? Alapvetően nem lenne vele problémám, de a vallás azon kevés témák egyike, amitől mindig is idegenkedtem, és bár teljes mértékben belátom a jelentőségét, egyszerűen nem érdekel...


20/F



2016. márc. 14. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Néhány dolog nem passzol csak rám, a többi az igen, és a legkevésbé sem vagyok vallásos, szóval biztosan találsz olyan nőt, aki megfelel az elvárásaidnak.
2016. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Ajjaj.. Biztosan akad valahol még ilyen felfogású nő, de a mai világ nem ezt a típust követeli meg. Én nem tudnék csak szülni, meg főzni, meg takarítani, meg filozofálni.

Dolgozom, egy gyermekünk van, sminket is használok, mégis igazi nőnek érzem magam.

2016. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 VirágésBence ***** válasza:
88%
Nem. Nekem nagyon sok nő ismerősöm van aki szeretne gyereket, családot, hajlandó gondoskodni a férjéről (de nem szeretné, ha minden munka és felelősség rá szakadjon, azért a férje is segítsen), nem r_bancoskodik, nem viselkedik kihívóan, nem mutogatja magát, nincs szétszolizva, nincs rajta egy kiló smink... Szerintem elég sok nő van manapság is, aki ilyen.
2016. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ezek szerint csak én nem találok a korosztályomban. :) Egyébként a vallással se lenne problémám egy bizonyos fokig, akár még "megtéríthető" is lennék, de még vallásos emberek sincsenek a környéken. :D


Olyan nő pedig, aki "előbb kiéli magát mert fiatal", majd utána akarja a fent leírtakat, nálam nem játszik, az nem ez a kategória. Ilyet ismerek, ez egy elég gyakori jelenség.

2016. márc. 14. 11:42
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem.

A vallástól én is idegenkedek, nem értek vele egyet. (pedig római katolikus vagyok)

2016. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudsz eltartani egy családot, ha csak nem vagy felső vezető aki minimum 500-at visz haza
2016. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ilyen nő mindenhol baromira ritka manapság. a megszállott vallásos csajok nagyon durvák viszont van tapasztalat xd
2016. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Krealj egy szupercsajt magadnak neten sztem, en is arra szoktam veresen verni a farkam, termeszetesen antikrusztus pozban.
2016. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagyon vallásos mégis elég Sok pont jellemzõ rám, de vannak rossz tulajdonsagaim is, Szarkasztikus vagyok, csipkelõdõs és kegyetlenül õszinte.

19 L

2016. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Arra én is kíváncsi lennék, hogy hogyan szeretnél eltartani egy mondjuk 3 gyerekes családot, hogy anyuka ne dolgozzon???????

Megsúgom neked, én egyedül nevelem a 3 gyerekemet, apuka cca 120e ft-ot ad gyerektartásként jelenleg, én pedig összesen 260 eft-ot keresek és mégis hó végére alig marad, hisz annyiba kerül 3 gyerek eltartása. 20 évesen azért ez érdekes felvetés nálad......

2016. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!