Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miután volt egy giganagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután volt egy giganagy szerelmed, elfelejtetted valaha, tulléptél teljesen, volt utána legalább hasonlo? Utána már csak közelitőleg olyan jo lesz legjobb esetben is a rá következő nagyobb szerelmem?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen első szerelemre gondolok, hanem egy nagyon nagyra. Van-e élet utána, ugy igazán ? Eszedbe szokott-e jutni, meg szoktad-e nézni fb-on?
2016. márc. 15. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én is azt hittem h nem lesz jobb, de jobb volt sokkal jobb.
2016. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor a kérdésem arra vonatkozik, amelyik sokkal job volt. na, azután is volt jobb ? még egyszer : nem feltétlen első szerelem vagy az elsők egyike, nem is feltétlen fiatalkori. a lényeg, hogy aki már tul van többön is vagy idősebb, az ki tudja választani , melyik volt a csucs a számára. ami után már nincs nagyobb csucs.. vagy esetleg 10-20 év mulva még lehet ?
2016. márc. 15. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy nagy szerelmem, nem első, azt viszont eléggé érzem, hogy annál nem lehet jobb. De persze ezt még nem tudhatom, de szerintem nem lesz, és nem is baj. De abból elég sokat tanultam, tapasztaltam. Például megtudtam, hogy van élet utána, először azt hittem, nincs. Utána lett másvalaki, még akkor is azt hittem egy ideig, hogy ezt nem felejtem el akkor sem. Sőt, előtérbe került, miközben más szeretett, meg foglalkozott velem, szóval nem ment ki a fejemből, és úgy éreztem, hogy ez már halálomig kísért. Végül is, egy vita alkalmával, ami után megbeszéltük a dolgot, és jól jött ki az egész szituáció az akkori barátnőmmel, na, akkor múlt el. Mondjuk ma sem értem, miért pont akkor, de elmúlt. Szerintem ez kiszámíthatatlan, mikor, de el fog múlni, így-vagy úgy. Csak kell valaki, aki elfeledteti. Aki jobb.
2016. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, rájöttem, hogy ő mennyivel szebben bánik velem és azóta vissza sem kívánom a régit, hanem őt szeretem teljes szívemből. Sokszor eszembejut a régi, néha fáj is még, de minden nap hálát adok, hogy rátaláltam a mostani páromra
2016. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van utána élet, még nagyobb szerelem is jöhet.
2016. márc. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ezér nem szabad hagyni magad szerelembe esni
2016. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!