Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt vágta a fejemhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt vágta a fejemhez, hogy annak az illetőnek "sokkal nagyobb volt a farka és tovább is bírta, mint te". Ti miként élnétek ezt meg? Nektek mi jön le ebből? Én úgy érzem, hogy ez a párkapcsolat legjobb mérge.

Figyelt kérdés

Volt a barátnőmmel a napokban egy vitatkozás. Ő idegességében teljesen más "témában" egy volt egyhetes kapcsolatából a fent említett dolgot vágta a fejemhez.

A méreteimmel semmi gond,nagy.Utána már magyarázta,hogy semmi baj velem,és ne haragudjak mert dühből mondta ezeket.

Elmondta azt is,hogy az nem is volt jó mert fájt és utána sírt és szakított is.......



2013. máj. 14. 13:48
1 2 3 4 5
 1/44 okoska31 ***** válasza:
100%
én egy ilyen után lehet, hogy már nem tartanám a barátnőmnek...
2013. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
Én erre azt mondtam volna.Igen?!akkor szedd össze a holmidat.5 perced van,hogy eltűnj innen.
2013. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
22%
Megölném mindkettőt.
2013. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
87%
"Volt a barátnőmmel a napokban egy vitatkozás." Vitatkozás: Érvek, érvrendszerek ütköztetése, elméletek összehasonlitása,..........stb. Az, hogy kicsi és gyorstüzelö a farkad az inkább a sértegetés kategoriába esik (vagy sima ténymegállapitás!). Gondolom elötte te is valami hasonlo vitakulturárol tettél tanubizonyságot (a tévedés jogát fenntartva). Mi a gondod?
2013. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Nem értem,hogy miért kaptam ezt.... Az ágyban is figyelmes vagyok,ha fájt azonnal változtattam,hogy nehogy fájdalmat okozzam.Arra is figyeltem,hogy ne menjek el előbb vagy Ő menjen el vagy együtt... De ilyet a fejemhez vágni a semmiből....Kavarog bennem minden...
2013. máj. 14. 13:55
 6/44 anonim ***** válasza:
49%
Nem igazán esne jól...nekem is volt hasonló a volt csajommal.Én csak annyit mondtam el lehet ballagni szépen.Majd a táskáját kib@sztam az ablakon...mondtam neki gondolja át miket beszél majd pár hét múlva beszélhetünk ha észhez tért,addig is tegyen engem sztenderre.Pár nap múlva ott könyörgött...végül vissza fogattam de meg kellett kicsit leckéztetni.
2013. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Hatos, te is bizonyára szerelmen alapuló párkapcsolatról beszélsz -.-


Kérdező, egy ilyet mondani arra utal, hogy nincs vonzalom, szerelem. Soha nem bántanám meg a párom, és nem hasonlítanám a teljesítményét máséhoz.

2013. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

már ne is haragudj, de akár milyen ideges vagyok, azért használom a golyót a nyakamon, ilyet soha nem mondanék, sőt eddig sem hasonlitgattam

Te mit csinálsz nem tudom, a helyedben útbaigazítottam volna, merre található a nyílászáró, amin el lehet hagyni a helyiséget N

2013. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
90%
Én kidobnám. Jaj, dühből mondta, az mindjárt mást:).Hajítanám ki a nőt villámgyorsan.
2013. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Tapintatban nincs a topon a kislány. Pláne, ha ez nem is volt téma, akkor nem értem, miért kellett ezt mondani.
2013. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!