Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy ti vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy ti vagy ismerősötök ráébredtetek, ugy választottatok párt, hogy valojában a rosszabbik énetek, a jellemhibáitok számára volt a megfelelő partner?

Figyelt kérdés

Ezeknek mi lehet a tudatalatti, pszichologiai oka ?


pl. : valojában szelid, zárkozott ember vagy, exibicionista hajlamokkal és egy nagyon exibicionista emberrel jöttök össze, régen pancserok voltatok a nőzésben és igazábol mélyérzésű, komoly emberek vagytok most is, de egy kirakatbabát, szelfimániás biodiszletet választottatok,akivel fel lehet macso képeket rakni a netre


2016. márc. 16. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, én közben túl lettem pár ilyenen, ő pedig húzott vissza.
2016. márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez eléggé női probléma
2016. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Félénk, visszahúzódó, csendes típus vagyok, nehezen boldogulok az életben, viszont nagyon érzelmes, nőies, szeretni tudó. Először azt hittem, a hozzám hasonló, visszahúzódó férfiak illenek hozzám, de mindegyikükkel katasztrofálisan rosszul jöttünk ki. A férjem extrovertált, beszédes, magabiztosabb, viszont az elején nehezen mutatta ki a valós érzelmeit.

Érdekes módon, vele illünk egymáshoz, valamilyen téren meg is nyitottuk, segítettük egymást. Én őt érzelmileg, ő engem a világhoz való viszonyomban.

2016. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!