Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhamarkodott házasság és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhamarkodott házasság és utána csalodás a másikban, tudtok ilyen sztorikat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
többnyire csak ilyeneket tudok
2016. márc. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelen!Miénk is ilyen...
2016. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én olyat is ismerek, akik hét után házasodtak, mégis elváltak.

A szüleim pl. pár hónap ismeretség után házasodtak, és 38 évig (apám haláláig) boldogok voltak.

2016. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik unokatestvéremmel történt olyan, hogy nagy lamúr, csilivili esküvő, aztán elkezdték kölcsönösen csalni egymást, végül elváltak pár éven belül, aztán találtak mást, akivel boldogok.
2016. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam pont fordítva.

Első házasság előtt évekig együtt éltünk, nem volt semmi meglepetés, gondoltam én... aztán kiderült, hogy annyira mégse hűséges, mint ahogy előadja magát. Elváltunk.

Megismertem egy aranyos, helyes pasit, aki fél év után megkérte a kezem, és rá pár hónapra össze is házasodtunk, összesen nem voltunk együtt kilenc hónapja. Ez tíz éve történt, azóta is minden a legnagyobb rendben köztünk, és dúl a szerelem.


Azt gondolom, nem azon múlik, mennyi idő múlva házasodik két ember össze, ha a kapcsolat nem jó, akkor az csak egy darab papír. És ha jó, akkor is. :)

2016. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!