Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek akik ütötték már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek akik ütötték már meg a feleségűket! Miért csináltátok? Hogy éreztétek magatok utána? Együtt maradtatok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ilyen helyzetben, csak érdekel.

L



2016. jan. 25. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel. A minimum, hogy utolsó aljas féregnek érzi magát. Ám tartok tőle, inkább igazolást keres.
2016. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Az en volt baratom, amikor megpofozott (3-4 alkalommal), mindig azt mondta, hogy kiharcoltam, es egyebkent sokaig boknak szanta azt, hogy "milyen jo termeszeted van, teged meg nem kellett megverni" Egeszen masfel evig. De persze utana kesöbb mindig mondta, hogy ez micsoda fajdal

om volt neki is, es vegen meg öt kellett sajnalni. En marha, meg maradtam, mert megigerte, hogy soha többet nem törtenik meg. Nade szrencsere ennek mar vege. (bocsika, tudom, hogy a ferfiaknak szol a kerdes, de gondoltam, megiscsak leirom)

2016. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj, nők is írhatnak nyugodtan.Minden válasz érdekel :D Köszönöm az eddigieket.
2016. jan. 25. 20:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer, mert egy trauma hatására olyan már-már pánikrohamot kaptam, hogy csak egy pofonnal tudott kirántani belőle.

Persze azonnal magához is ölelt, meg nyugtatott.


Egyébként maximum alvás közben gyepáljuk egymást :D

2016. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ex vőlegényem pofozott fel egyszer. Annyi a sztori dióhéjban, hogy megcsalt. Állítólag 1 éjszakás kaland volt, és a csaj nevét sem tudta. (Nem érdekeltek a részeltek) Mikor megtudtam, megmondam neki, hogy ezzel akkor részemről vége a kapcsolatunknak. Ezért ütött meg. Én visszaütöttem, amin eléggé meglepődhetett, mert nem mert újra megütni. Egyik pillanatban jött azzal a dumával, hogy csak akkor van vége a kapcsolatnak ha ő akarja, és mit képzelek magamról hogy én dobni merészelem őt, a másikban pedig térdre borulva kért bocsánatot. Szánalmas volt. Lek..vázott, majd azt mondta mennyire sajnálja és sok mást is. Azt se tudta mit hazudjon és mindennel amivel lehet, megbántott. Persze majd pont elhiszem hogy megbánta. Ha igaz is lett volna, számomra tök mindegy. Így is úgyis otthagytam ez után. Nem voltam hajlandó megvárni amíg félholtra ver, és össze-vissza megcsal fűvel-fával. Alapból voltak problémáink, de ez a két dolog volt az, ami miatt végleg a szakítás mellett döntöttem. Pedig nekem már a megcsalás is elég ok lett volna önmagában.
2016. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

A férjem anyuci pici fia.Legalábbis először miatta ütött.A fiunk szülinapja volt,a gyereknek nyűgös,hisztis napja volt.Ilyenkor volt,hogy dobálta a játékait (már leszokott róla).Anyóst eltalálta az egyik építőkocka.A férjem ezért vert meg (már kissé részeg volt).Később (józanul) azt mondta,hogy én provokáltam.Csak tudnám mivel?!

Azóta már másfél év eltelt, s kaptam 3-4-szer,mikor összevesztünk valamin.Az ok részéről mindig az,hogy én provokáltam.

Jó lenne,ha válaszolna a kérdésedre,ő is fent van az oldalon.Érdekelne mit ír.

2016. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélem írni fog :-) Engem is érdekel :-)
2016. jan. 31. 12:05
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

6


Ne is haragudj, de ha együtt vagy azóta is ezzel az emberrel akkor meg is érdemled hogy megverjen. Ez már a te választásod.

2016. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8as. Van még mit tanulj a viselkedésmintákról, emberi lélekről, választásokról. Igen könnyen dobálózol a szavakkal.
2016. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
En egyszer kaptak, de akkor olyanokat mondtam neki egy piti vita utan, hogy csoda, hogy nem vert meg es csak egy pofont kaptam. Soha nem orditott velem, soha nem csapkodta az ajtot, nem csalt meg, a gyerekeit szertei, dolgos, mindenki imadja, mert egy igazi aranyember. Na pont ez duhitett fel, hogy vele egy joizut vitazni nem lehet, csak arrebb all ha mondok neki valamit... addig addig mondtam a magamet, hogy elkezdetem szidni a csaladjat, hogy biztos onnan ez a viselkedes, meg ok se beszeltek meg soha semmit, ebbe haltak bele a szulei stb... aztan kaptam egy pofont. Teljesen jogosnak eltem meg, ki is jozanitott. Aztan nagyon sirtunk. Termeszetesen egyutt maradtunk, nagyon jo dolgom van mellette, szepen elunk.
2016. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!