Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi módon tudja a férfi férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi módon tudja a férfi férfinak érezni magát a kapcsolatban? Mivel tudja ezt elősegíteni a nő? A védelmező ösztönét kielégítendő, illetve a rátermettségét bizonyítandó, mit tehetek páromért nőként?

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sokan mondják majd, ha nem is ezekkel a szavakkal, hogy játszd meg a gyengét, a hülyét vagy a bizonytalant. De ha ez kell valakinek ahhoz, hogy férfinak érezze magát, ott szerintem komoly lelki és önértékelési problémák vannak.
2016. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Viselkedj nőként elsősorban. A normális bánásmódot várd el, és add is meg. Ne hangoztass ilyen feminista érek annyit mint egy férfi dumákat. Nem értek anyit. Felbecsülhetetlenek vagytok, mint nő, mi is azok vagyunk mint férfi. És ez nem azért van mert szexista nácik volnánk hanem azért mert a "virsli nem ugyan az mint a fazék". Ami meg a legfontosabb, hogy szeressétek, tiszteljétek egymást. Nem órdöngősség. :)
2016. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Drága #2, komoly önértékelési zavaraid lehetnek, ha az a téveszméd, hogy értékesebb vagy a nőknél. :)
2016. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as. Nem azt mondtam, hogy értékesebb vagyok mint egy nő, hanem azt, hogy ne hasonlítsunk egy férfit egy nőhöz, mert nem ugyan az a kettő. Nem másokhoz, kéne "felzárkózni", hanem magunkhoz képest fejlődni. 2es voltam.
2016. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

-Ne szóld le, ne törd le a törekvéseit.

-Biztasd a céljai elérésében, mondd el, hogy mit értékelsz benne.

-Kérd meg olyan feladatok elvégzésére, amik hagyományosan a férfi szerephez tartoznak (pl. szerelés). Persze csak ha képes elvégezni, különben pont ellenkező hatást érsz el vele...

-Nem kell játszani a hülyét, meg a gyengét, tapasztalataim szerint egy férfi számára a legnagyobb sikerélményt éppen az nyújtja, ha egy ERŐS nő elismerését nyeri el.

2016. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!