Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A 12 év korkülönbség szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 12 év korkülönbség szerintetek nagyon sok?

Figyelt kérdés
Nyilván mindig attól függ, hogy mégis milyen korban van az illető, mármint egy 12 éves lányhoz sok a 24 éves pali..mi a párommal úgy vagyunk, hogy 24 vagyok, ő 36 lesz idén. Már lassan 6 éve együtt vagyunk így 1 hosszabb megszakítással..gondolkozás meg életfelfogás terén nem nagyon térünk el egymástól. Max a családalapítás okozott néha kisebb gondot, de a házasság már így is tervben van. Azonban elég sokan leszólnak emiatt, hogy az "apám lehetne", holott azért nem...meg rajta egyáltalán nem látszik a kor, kinéz max 28-30-nak.

2016. márc. 15. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha szeretitek egymást, akkor senki más véleménye nem számít.
2016. márc. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sunshinedoll ***** válasza:
32%
Nem, de a 18-30 elég meredek, és nem is túl normális senki javára sem. Ugyanis ha jól értem ennyi idősek voltatok a kapcsolatotok elején. Soha fel sem merült benned, hogy egy 30 éves mit akar egy 18 éves kislánytól? Általában az ilyen férfiak predátorok és csak elveszik a lányok fiatalságát. Örülj neki, hogy csak a családalapítás legnagyobb probléma, nem pedig az érzelmi manipuláció meg bántalmazás, ami azért jóval gyakoribb.
2016. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
szerintem 10-15 év korkülönbségnek illik lennie, nincs ezzel baj
2016. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem sok. Teljesen máshol tartotok az életben, ő dolgozik, te valószínűleg tanulsz, ő már eléggé megérett a gyerekvállalásra, te pedig még elég fiatal vagy.
2016. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én most fogok végezni az egyetemen, meg közben melózok is, mert duális képzésen vagyok. Amikor megismerkedtünk háát...őszintén szólva én még nem voltam 18 sem, csak később töltöttem be. Azon ki is volt akadva, mert nem mondtam igazat a koromról, amikor találkoztunk...de ő is letagadott pár évet.

Lehet, hogy a vele egyidősek elveszik a lányok fiatalságát...de ő nem ilyen..meg azért korombeliekkel is ismerkedtem, hát..had ne mondjak semmit..majdnem mindenki csak a szexre megy.

2016. márc. 15. 00:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat éve vagytok együtt és elvileg szeretitek egymást. Akkor miért számít, hogy mások mit gondolnak erről ? Úgy értem, el kellett telnie 6 évnek ahhoz, hogy felmerüljön benned ez a kérdés ?


Ha jól megvagytok akkor hajrá éljetek boldogan és ne hagyjátok hogy mások irányítsák az életeteket.

2016. márc. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amint írtam, volt egy hosszabb kihagyás..az majdnem 1 év volt..de amúgy nem..csak most valahogy elkezdtem ezen gondolkozni.
2016. márc. 15. 01:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 19 és van egy 28 éves srác, aki nekem tetszik és ha belegondolok összejönnék vele a 9 év korkülönbség mellett is ha úgy lenne.


A ti esetetekben, ha együtt vagytok már egy ideje akkor ez után sem okozhat gondot.

2016. márc. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
(36:2)+7=25,tehát jó vagy.
2016. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hat, szerintem ez mar nagyon a maximum. Anyamek kozott 11 ev korkulonbseg van, es bar 34 eve egyutt vannak, a legtobb konfliktus a nagy korkulonbsegbol eredo gondolkodasbeli kulonbsegek miatt vannak. Amugy persze, amig fiatalok vagytok mindketten, egyaltalan nem gaz. Hosszutavon mar kicsit tobb lesz majd a nehezseg.
2016. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!