Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Téged zavar, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavar, ha a párod nyilvánosan megcsókol?

Figyelt kérdés
Mármint ilyen nagyobb tömegben..nem azért mondom, hogy engem zavarna, csak aztán rájövök, hogy ha más csókolózik előttem, akkor mennyire intimnek tartom és kb úgy vagyok velük, hogy szeressék egymást, csak ne ennyire mindenki előtt, de ezt leszámítva nincs velük gondom...úgy gondolom, hogy egy szájra puszi vagy egy rövidebb csók belefér, de nem a nyalni falni egymást 10 percig az utca közepén.

2016. márc. 15. 15:02
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Max szájra puszi, vagy ha szórakozóhelyen vagyunk, és a kutya sem figyel minket tánc közben, de egyébként nem szoktunk, szerintem sem utcára illő viselkedés.
2016. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar, az se, ha mások csinálják.
2016. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavart. Mármint egy szájra puszi nyilván nem, de exem úgy gondolta, hogy tök természetes perceken át smárolni buszon/vonaton, mikor tőled pár centire egy rakat ember ül, vagy épp veled szemben.

Én kellemetlenül érzem magam, ha egymás szájában van 2 ember egy olyan helyen, ahol rengetegen vannak.. Szerintem sem utcára illő viselkedés.

2016. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szájra puszi még oké.
2016. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:

Nem zavar. Egyáltalán nem.

A nyalás-falás egyéb dolgok miatt nem fér bele, ha megyünk vhova. De például buszon, vonaton simán jöhet 2 beszélgetés közt.

26/F

2016. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sokáig olyan kultúrkörben éltem, és onnan is voltak párjaim, akik megszokták, hogy utcán a kézfogásnál, arcra puszinál bármi, ami kicsit is több, elfogadhatatlan, és nem illő viselkedés, így habár azóta itthon nem volt párom, én biztos leszögezném, hogy utcán vagy igazából bárhol, ahol bárki megláthat minket, maximum kézfogás és egy puszi az arcra, ami nekem elfogadható. Csók, és egyéb az senki másra nem tartozik.
2016. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:
Nem zavarna és másoktól se. Bár utcán nem szoktam percekig,de ha más csinálná se zavarna,szeressék egymást.
2016. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele, mint te. Nem zavar egy-egy puszi, csók, szeretek hozzábújni is, megölelni, a kezét fogni. A nyalás falás viszont nekem sem tetszik, az már tényleg nem tartozik másra. Ugyanúgy nem szeretem, ha mások nyalogatják egymás manduláját vagy pettingelnek a villamoson. Zavarba hoz, nem rám tartozik, mellesleg az a hülye cuppogás, ami ezzel járni szokott, külön rohadt idegesítő. Tehát még csak oda se kell néznem.
2016. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor zavar, ha érzem, hogy valaki láthatja, akit zavarhat. Szóval pont, hogy utcán a tömegben, vagy bárhol, ahol sok ember jön-megy, senkit sem érdekel, de pl. ha buszon/vonaton/kávézóban, akárhol konkrétan melletted ülnek az emberek, akkor nem. Ha senki nem lát ránk anyira, hogy zavarhatná, akkor igen, megesik, de ezek is rövid csókok.
2016. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!