Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van, ha az ember nem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha az ember nem azt kapta a szerelemben, házasságban, gyereknevelésben, amit naivan, vakon előtte várt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

ez igaz, hogy nem azt kapjuk, sőt igencsak meglepődünk és nem jó értelemben, viszont rengeteg olyan jó dolgot is megtapasztalunk amit elképzelni sem tudtunk.


és hogy mi van? hát van aki kiszáll, van aki küzd , van aki segítséggel éli túl, sokfélék vagyunk, sokféleképpen dolgozzuk fel.

2016. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában az ember nem azt kapja semmilyen területen amit várt. Ezt saját magának kell eldöntenie, hogy kitart és ha változtatásokkal de megtalálja a boldogságát, vagy kilép belőle. Sokszor azért jobb ha kitartoan megprobáljuk alakitgatni a dolgokat, ha nem annyira kirivóan nagy csalodás ér, akkor azért megéri küzdeni, kompromisszumokat kötni. Hogy hol a határ, az egyénfüggő.
2016. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kommunikáció. Csodákra képes.

Mondjuk tudhatod, hogy látja a világot a másik, milyen a természete, mik az elképzelései, és te is tudod jelezni, ha valami nem tetszik.

2016. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd bővebben????

Én nem azt kaptam, férjem a 3. gyerek születése után végleg kilépett az életünkből a tucat félrekefélést választotta/hét. Gyereknevelés sem könyv szerint történik.....

És mi van ilyenkor? Próbálok kitartani, küzdeni, fentmaradni, mert fel kell nevelnem a 3 gyerekemet. Néha kiszállnék, néha arra kelnék, hogy 10 évvel korábban van, néha arra, hogy én vagyok a legboldogabb anyuka.

2016. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy megszoksz vagy megszöksz.
2016. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!