Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek oka van annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek oka van annak hogy ket ember talalkozik, hisztek ebben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Az az oka, hogy éppen mindketten ugyanott voltak, mikor találkoztak.
2016. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én hiszek
2016. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Blade Bone ***** válasza:
Régen hittem benne, most már csak reménykedem. A tapasztalatokat tekintve minden találkozás és ismeretség hasznos, ezt lehet sorsnak is nevezni, de lehetne azt is mondani rá, hogy kamatoztattad az eddig tanultakat és az vált, vagy válik majd be. De innen nézve ez már nem sors. :)
2016. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Dehogy hiszek benne. Ha valakivel találkozol, az azért van, mert mindkettőtöknek arra akadt dolga aznap. Ha úgy nézzük, akkor ez volt az ok.

De ha valami transzcendentális okot akarsz belemagyarázni, az felesleges.

2016. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen, például egy faluban laknak, ahol csak egyik oldalt van járda az utcában.
2016. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Túl sok az olyan "véletlen" a világban, hogy ne legyen oka.


Ha pedig tényleg minden "véletlen" valójában megmagyrázható akkor a "nagyobb" véletlenek is (katasztrófák stb. is előre megtervezettek, csak véletlennek álcázva)

2016. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem hiszek ezekben,
2016. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Részben igen, mert eddig mindig tanultam azoktól, akiktől a végén mégis el kellett távolodnom - és mint kiderült, ők is tanultak tőlem egysmát.

Részben nem, mert pl.: az igaznak mondott szerelem akkor miért nem talált még meg, ha párszor úgy találkoztam a másik féllel, hogy érződött a kölcsönös vonzalom egymás iránt?

2016. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha éreznek egymás iránt valamit, akkor nyilván, de csak akkor van értelme, ha élsz a lehetőséggel, és nem filozofálgatsz magadban, a nagy találkozásról. Nincsenek véletlenek, de tenned is kell valamit, ha ott vagy.
2016. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen,oka van.A sors adhat lehetőséget két embernek,akár többször is,hogy együtt legyenek,de ezért tenni is kell.

Egy biztos,ha valakivel folyton összesodor az élet,az nem véletlen.

Tapasztalatból írtam.

2016. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!