Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alapítson családot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alapítson családot az ember, ha nem találkozik a szerelemmel?

Figyelt kérdés
Úgy vélem, hogy ilyen esetben a legjobb, ha egy szép és okos nőt választok, hogy egy tökéletes genetikájú nősténnyel szaporodjak. Vélemények?
2013. nov. 14. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Csak szépet. Az okos nő már genetikai selejtnek számít. Pláne a mai Magyarországon.
2013. nov. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Már a kérdésedből is kiderül,hogy ösztönlény vagy és semmi érzelem nincsen benned!Szaporodni az állatok szoktak!Ahhoz nem csak ösztön kell hanem érzelem is!Ha így állsz a kérdéshez inkább heréltesd ki magad!Kíváncsi lennék rád,hogyan is nézel ki!Te maga a tökéletesség vagy?????????
2013. nov. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt a szerelmet a stílusod alapján nem igazán érdemled meg,ugyanakkor ilyen kavalitású nő,amit te leírtál,nem fog szóba állni veled,pont emiatt a hozzáállás miatt.
2013. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert dúskálsz a szép és okos nők ajánlatai között?
2013. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én azt mondom nyugodtan szaporodj egy tökéletes genetikájú nősténnyel. Elljen neked szép és okos utódokat!
2013. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Valóban szarkasztikusan fogalmaztam meg a kérdést, de ez nem jelenti azt, hogy ilyen lennék. Szóval a kérdésre válaszoljatok, ha tudtok, ne engem próbáljatok tévesen minősítgetni. Létezik olyan házasság, ahol csak az egyik fél szerelmes.

Átrakatni se kellett volna a család kategóriából. Ez a kérdés a családról szól, nem a szerelemről, és attól tartok, hogy itt értelmes választ már nem fogok kapni...

2013. nov. 14. 09:51
 7/9 A kérdező kommentje:

07:43: valakinek tökéletes lennék, valakinek nem.


07:59: pillanatnyilag nem dúskálok, de gondoltam, hogy szerelem híján megcélzom ezt a szintet. Ha van ilyen.

2013. nov. 14. 09:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki családot szeretne (tehát nem valami béranyát) és szerelem nélkül, akkor olyan párt kellene választania, akivel nagyon jól megértik egymást, együtt tudnak működni és kialakulhat köztük legalább egy szoros, baráti szeretet, ha szerelem nem is.
2013. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En nem teljesen ertem a kerdest, lehet, hogy egy kicsit lassu vagyok.


Az a kerdes, hogy csaladalapitasnal erdemes-e egy (szamunkra) szep es okos not valasztani, meg akkor is, ha nem vagyunk igazan szerelmesek?

Nyilvan igen a valasz, valoszinuleg kevesen lennenek, akik szandekosan inkabb a "szep es okos" ellenkezojet valasztanak, jelentsen az barmit is szamukra.


Viszont ha megismerkedsz egy (szamodra) szep es okos novel, aki megfog annyira, hogy akar csaladot is alapitanal vele, akkor abba bele is tudsz szeretni, nem?

2013. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!