Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én nem tudom. Szerintetek?

HellBoy kérdése:

Én nem tudom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy csajjal (sajnos még csak fb-n) de jófejnek tűnik, elég sokszor ír, ha én nem keresem, akkor néha ''Kiakad'' hogy miért nem vagy nem jutok eszébe? ilyesmik :D. Kb 5km-re lakik tőlem, szomszédos faluba. Nos, sok mindent kérdezget tőlem, én is tőle, tehát az érdeklődés nem egy irányú. Nemrég megkérdeztem, hogy lenne-e kedve találkozni, azt írta, hogy igen, de 29.-én nem ér rá. Ez rendben is van, azóta 3x megkérdeztem, hogy pl holnap ráérsz? Mindig az volt a válasza, hogy nem tudom. Én meg nem értem, hogy miért.. közbe becézget is, rám gondol sokszor (ezt mondta is) meg jól kijövünk, szerinte aranyos, meg cuki vagy, és nem tűnik pláza cicának sem. Amugy a pasijával 5napja szakított kb. De sziveket írogat, stb. Végülis abba maradtunk, hogy majd a szünet után, suli időbe fogunk találkozni..(ő találta ki) Ezután egy kicsit felkaptam a vizet, hogy de ember, mégis csak szünet van, most ér rá jobban az ember nem? Na mindegy szóval, van még 2hét a szünetből, de ezek szerint nem ér rá? vagy csak nem kér belőlem?

2014. dec. 27. 17:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Írt olyat is, hogy rajzol nekem (mert ez a hobbija) meg ugye vendéglátó szakra jár, és majd megpróbál főzni/sütni valamit számomra, ilyesmik is voltak.Én egyszer megkérdeztem tőle, hogy szerelmes-e belém, azt írta, hogy még nem tudja. Ja és javítanám a hibámat: szerinte aranyos, meg cuki vagyok* és neki nem a bunkó pasik jönnek be, hát én nem vagyok olyan.
2014. dec. 27. 17:21
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kéne belebonyolódnod több okból sem.
2014. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted ?
2014. dec. 27. 17:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Olyat meg soha ne kérdezz senkitől hogy szerelmes e beléd.
2014. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tart magától a személyes találkától és ezért halasztgatja inkább.
2014. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg hát küldi a képeit üzenetbe, gondolom ez azt jelenti, hogy jó akar lenni nálam. Vagy be akar jönni. Egyébként az is lehet, hogy ugye nemrég szakítottak, és kicsit vár vele, mert ''nem dolgozta fel'' vagy ilyesmi.
2014. dec. 27. 17:26
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

1. "Ráérsz?" kérdésre nem válasz az hogy "nem tudom". Hárítás (Te se kérdezgesd annyit)

2. Azt mondja, hogy aranyos meg cuki vagy, ezek nem bókok ha pasinak mondják.

3. 5 napja szakított... ha ilyen gyorsan túl van rajta akkor az gáz, ha még nincs túl rajta az meg neked gáz

4. Suliban (suliidőben?) akar inkább találkozni, akkor bármilyen kamu indokkal leléphet (jó, hát ez valamelyest érthető, ha nem meri megmondani hogy nem érzi jól magát)


Fene vigye, most ezen jár az agyad 2 hétig, mi? Jáááj.. nincsenek jó emlékeim ilyen dolgokkal kapcsolatban...

2014. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem. Én máshova járok suliba, és ő is. Úgy suliidőben, hogy hétköznap.
2014. dec. 27. 17:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy csak féltékennyé akarja tenni az exét.
2014. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De már szétmentek. 1hete.
2014. dec. 28. 21:47
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!