Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az hogy szerelmes vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az hogy szerelmes vagy valakibe, de nem akarsz vele beszélgetni, mert úgysem lehet semmi?

Figyelt kérdés

A nő foglalt, és már volt köztük vmi, de a nő a párját választotta, annál maradt.

A másik látja h nincs esélye komolyabb kapcsolatra a nővel,pedig nagyon szerelmes bele, inkább nem akar beszélgetni,mert rosszabb(sztem azért).

Mit gondoltok erről? Rosszabb feszegetni a dolgot kettejük közt(beszélgetni), nem akar,nem is tud barátként tekinteni a nőre.

26L



2016. márc. 19. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miről beszélgessen ha nem őt választotta? csak fájdalmat okoznak az ilyen "barátkozások".
2016. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akarnék a pasival beszélni, akkor is, ha nem lehet semmi. A pasik viszont tényleg ilyenek, ők ebben a helyzetben jobb szeretik teljesen megszakítani a kapcsolatot. Nem tudom miért, de legtöbbször ez így van. A pasik nen küzdenek azért, amit nem kahatnak meg, míg a nők nehezebben adják fel.

N21

2016. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom,hogy így gondolják. :(
2016. márc. 19. 14:20
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem olvassuk el közösen a Bibliában, hogy mit mond erre Jézus és a próféták.
2016. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben - én nőként - szintén inkább tartanám a kapcsolatot a férfivel, akit szeretek, minthogy abszolút ne lássam, ne halljam, ne tudjak róla. Persze azt is meg lehet érteni, ha valaki nem akarja, mert túl fájdalmas számára. Szerintem ilyenkor jobb nem feszegetni a dolgot, ha ő így szeretné, akkor tartsd tiszteletben a döntését, elvégre nem őt választottad.
2016. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább az a kérdés,hogy te miért akarod tartani a sráccal a kapcsolatot?Nem azért mert elképzelhetőnek tartod,hogy később mégis őt választanád?
2016. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az #1es vagyok és nő.


ha én hagytam el valakit ha engem hagytak el, konzekvensen megszakítottam mindenféle beszélgetésre irányuló törekvést. nem szeretek senkit sem áltatni és a férfiak se tegyék velem.marad szerintem elég beszélgetőtartalék vagy majd lesznek újak, ne kínozzuk egymást.


én így látom, nyilván mások máshogyan.

2016. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi az értetlenségem miatt, de ez most nem egy leszbikus kérdés?
2016. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
SEmmi baj,de nem az.
2016. márc. 19. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!