Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Észrevettétek már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy a szép emberek sokkal több mindent engednek meg maguknak a kapcsolataikban, ismerkedésnél, mint a többiek? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 03:57
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vettem észre semmi ilyesmi összefüggést.
2016. márc. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Pedig ők is tudnak ugyanúgy ragaszkodni, meg szeretni, csak rengeteg pozitív visszajelzést kapnak, önbizalmuk az egekben, és folyton belengetik a lehetőséget, hogy dobva leszel. Érdemes ilyen ember mellett élni?

Nem.

2016. márc. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: Tökéletes megfogalmazás.
2016. márc. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha kölcsönösen előnyösen néznek ki, nincs ilyen gond
2016. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

Igen, észre.

Mert szép, helyes, mindenki oda van érte, az önbizalma az egekben, ha te nem akkor majd más ott lesz neki.


Ezeket a szépfiúkat már kiszelektálom.

Volt egy esetem:

Írtó helyes pasi, aszongya kipróbál már engem.

A lakásomon, ruhában, dugó mozdulatokkal. O.o

Majd azt mondja, ez neki nem jön be és lelép és tilt facebookról. Nem mintha annyira írogatni akartam volna neki.

A durva az egészben hogy még én éreztem magam szarul, mert dobva lettem.

Pedig.... egy szálat sem volt jó nekem sem. Részemről is gyenge a fiúcska teljesítménye.

2016. márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én inkább azt vettem észre, hogy akinek már fiatal korában több kapcsolata van, az ilyen... és az nincs mindig egyenes arányban a szépséggel. Nálunk pl. a gazdag, harsány, k...san öltözködő csajok voltak a lányok közül azok, akikre repültek a pasik, talán pont azért, mert ezek a lányok mindig elég öntörvényűek voltak, és magabiztosak. Persze egyik sem volt ronda, de nem is voltak kifejezetten szépségesek. Kb. mint egy átlag fiatal lány, akit a fiatalsága, feszes bőr stb. megszépít. Ilyenkor még inkább megszokják, hogy két perc alatt tudnak maguknak találni vkit (hogy milyen hosszú kapcsolatra, az más kérdés), így meg próbálgatják a határaikat az aktuálisnál. Hogy nézzük, mennyire "szeret" engem - ha nem viseli el a szarságaimat, találok 2 percen belül másikat.

Az megint más kérdés, hogy náluk látom azt, hogy huszonéveik végére - harmincas évek elejére kiéltek lesznek, egyre kevesebb srác érdeklődik irántuk, pont ezért görcsösen ragaszkodnak ahhoz, hogy vki legyen mellettük, és akkor nyígnak, hogy nincs mellettük normális pasas.


Persze ezek közül is vannak szépek, azok azok, akik életük végéig ezt csinálják, aztán megállapodnak egy pénzes, idősebb csávó mellett, aki elviseli az összes hisztit azért cserébe, hogy mutogathassa őket...

2016. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akik tisztában vannak azzal, hogy bármikor tudnak olyan szintű partnert találni mint az aktuális partnerük, azok hajlamosak tiszteletlenül viselkedni. A legtöbb kapcsolatuk felszínes, nem akarnak mély érzelmeket pontosan azért, hogy könnyebben tudjanak váltani, és egy szakítás ne okozzon túl nagy fájdalmat számukra.

Ez egy jellemző emberi tulajdonság, ahogy amiből sok van és ami könnyen pótolható, arra nem fordítunk különösebben nagy figyelmet, mert nem képvisel túl nagy értéket az értékrendünkben.

38F

2016. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ezt még eddig nem vettem észre.
2016. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!