Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet valakit ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valakit ugy meg csókolni hogy csak kedvelésből?

Figyelt kérdés
A fiú aszt mondta nekem h nem szeretett de csak kedvelt de csóknál több volt de együttlétnél kevesebb ! Én nem hiszem el hogy soha nem szeretett csak kedvelt engem ! Mert kedvelésből nem csókolok meg egy lányt és nem akarok tőle többet nem ?Vagy csak én gondolom így ?
2016. márc. 23. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Simán akár le is feküdhet bárki bárkivel szerelem nélkül.

Attól függetlenül, hogy te nem csókolóznál senkivel szerelem nélkül, az nem azt jelenti, hogy mindenki eszerint működik a világon.

2016. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok ! Csak annyira úgy tunt hogy szeretett és most már csak kedvelt aszt mondta !
2016. márc. 23. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kamaszkoromban azért csókolóztam (csak csókolóztam!!!!) egy csomószor, mert szerettem csókolózni.

Ehhez még cssak kedvelni sem kell valakit, ha pl egy koncerten talákoztok.

Sőt szexelni is lehet bármiféle érzelem nélkül.

Én elhiszem amit a fiú mondott neked. Ilyen simán létezik.

2016. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is elhiszem valamennyire de akkor nem mondom a lánynak szerintem h szeretlek meg nem fűzöm az agyát hónapokon keresztül nekem ez esik szarul ! Hogy játszot velem akkor mindenek hívott becézgetett :( most meg csak kedvelt !:(
2016. márc. 23. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja azt nem írtad először, h azt mondta, h szeret...

Hát ja, tisztább lett volna úgy a dolog, ha soha nem mondja, h szeret téged, ha ez nem igaz!

2016. márc. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy nem írtam ! igen egyszerübb lett volna mert akkor nem érdekelne engem ennyire ! Most meg meg kattanok nélküle de tudom hogy jobb lesz így szerintem .

De se vele se nélküle nem lenne jó ezzek után szerintem ! :(

2016. márc. 23. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg kell neki mondani, hogy csak akkor csókoljon meg legközelebb, ha szeret és ha őszinte. Biztos kapcsolni fog.

Ha erre ő bunkón viselkedik, akkor kérdezd meg, hogy az egész családot + baráti társaságot is szájon csókolta már? Hiszen Kedveli őket :)

2016. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!