Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tanítsak meg egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanítsak meg egy nálam 2 évvel fiatalabb, de nagyon tapasztalatlan embert, hogy hogyan kell akár csókolni, viselkedni, stb?

Figyelt kérdés
Elég fura helyzetbe kerültem..Olyan pasival akadtam össze, aki nagyon nagyon tapasztalatlan, de már nem tini...Nagyon fontos nekem, de nagyon nehezen lehet vele haladni, hogy még csak csókolózni sem tud..Érzem rajta, hogy állandóan izgul, és stresszel, mert nem tudja mikor mit és hogyan kell csinálni..Ő ezt tudja magáról, én viszont nem tudom hogyan "taníthatnám" meg dolgokra..Az nagyon helyzetgyilkos lenne, hogy leülnék vele szembe, és akkor elkezdeném mondani hogy na most csukd be a szemed, és lassan közeledj, és dugd át a nyelved,, na szóval értitek, ez nem így megy..Kérlek, valami tanácsot, hogy hogyan kezdjek hozzá, nem akarom őt elveszíteni, de így nagyon nehéz lesz egymásra hangolódni..Köszi ha segítetek.
2015. aug. 22. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
türelmesen.
2015. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ugyanúgy mint tinikorban. Nagyon fokozatosan haladva, tehát minimum pár hónap mire először dugtok. Jó ideig maradjatok nyelv nélküli "csóknál". Kezdeményezz mindent te. Ha valamit csinál, viszont rosszul esik neked, akkor rögtön javítsd ki, de nem úgy hogy elmagyarázod, hanem mond azt hogy ezt inkább így szeretem, és mutasd meg rögtön.
2015. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
arról nem is beszélve, hogy mikor átöleljük egymást, és simogatja a hajam, vagy a hátam, olyan , mintha a kutyáját simogatná..nagyon kellemetlen.. ezt is nem tudom hogy hozhatnám fel neki..
2015. aug. 22. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam, simán mond meg neki hogy így kell simogatni és mutasd meg rajta. Nem értem mi a problémád. Szóból értenek az emberek, a férfiak is, sőt leginkább a férfiak. Amikor kamasz voltam, nekem ugyanúgy megmutatta ezeket a barátnőm, ezért fel is néztem rá, és örültem neki, hogy ilyen kedves lány, és még szeret is.
2015. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először szerintem beszélgetni tanulj meg vele. Néma gyereknek ...


ha nem tudjátok megbeszélni a problémátokat akkor tanulás sem fog működni.


Ha nincs hozzá türelmed, akkor inkább hagyd a fenébe amíg az elején jártok.

2015. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van szád nem? Beszéld meg vele, semmi ciki nincs ebbe. Most attól, hogy te vagy a lány még te is kézbe tudnád venni az irányítást, ha szereted.
2015. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!