Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szerelmes belém ellen tud állni annak ha meg akarom csókolni, de am van barátnőm?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki igen, van, aki nem.
2016. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lennének pillanatok amikor igen és olyanok is amikor nem.
2016. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rendezett élete van és kapott megfelelő neveltetést a szüleitől, akkor simán, sőt, még dühös is lesz, amiért a szerető szerepébe akarod belealázni. Ha viszont egy csonka családból származó, szeretetéhes, önértékelés nélküli személy, akkor nem fog ellenállni, hiába érzi, hogy megint vesztes lapot húzott..
2016. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ne akard megcsókolni ha barátnőd van.
2016. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 VirágésBence ***** válasza:
Én amikor kapcsolatban voltam és beleszerettem a mostani barátomba, rendesen fizikai fájdalmat éreztem, hogy eltoljam.
2016. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne akard megcsókolni, ha barátnőd van, és nem ejtettél róla szót, hogy őt barátnődnek akarnád!! Ez kínzás.
2016. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!