Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyre bizonytalanabb vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre bizonytalanabb vagyok, ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Kit választanátok?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párommal 8 hónapja vagyunk együtt egy távkapcsolatban. Többnyire boldogok vagyunk, de egyre terhelőbb az a probléma, hogy féltékeny. A múltamban, még előtte volt egy másik fiú, aki nagyon tetszett, neki is én, de valahogy mégsem jött össze a dolog. Munkakapcsolatunk miatt tartjuk a kapcsolatot. Hazudnék, ah azt mondanám, hogy nem hagyott bennem maradandó nyomot, oha nem fogok tudni száz százalékig semlegesen tekinteni rá, még mindig hatással van rám. A jelenlegi páromat viszont szeretem, és nem értem, hogy miért van rám hatással még mindig a másik fiú. A párom féltékenykedik, pedig nincs rá oka, világosan elmondtam neki, hogy mi a helyzet. Úgy érzem minden ilyen kirohanásnál, hogy nagy a bizonytalanság bennem is és a kapcsolatban is emiatt. Mit tegyek?
2016. márc. 24. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Téged választalak PIKACHU!!!
2016. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Hazudnék, ah azt mondanám, hogy nem hagyott bennem maradandó nyomot, oha nem fogok tudni száz százalékig semlegesen tekinteni rá, még mindig hatással van rám."


"jelenlegi páromat viszont szeretem, és nem értem, hogy miért van rám hatással még mindig a másik fiú. A párom féltékenykedik, pedig nincs rá oka"



Te tényleg nem látod az ellentmondást?

A párod jobban átlátja a te érzelmeidet, mint te saját magad.

Ha egy partner mellett bárki más képbe jön és érzelmileg felkavar, akkor az újat kell választani, mert ha a párod lenne az igazi, az új szitu nem történhetett volna meg.

2016. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. kommentelő!

Ebben a két állításban nincs ellentmondás... Mint azt leírtam, a másik fiút már korábban ismertem, mint a páromat munka kapcsán. És nem azt írtam, hogy szeretem, hanem hogy még mindig van rám hatása. Ez nem egyenlő azzal, hogy szeretem. A páromat viszont igen, de ez elbizonytalanít.

2016. márc. 24. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy nincs rá oka, az tényleg hazugság, ha egyszer nem hagy hidegen a pasi és ráadásul ezt világosan el is mondtad a párodnak. (Amúgy azt jól tetted, hogy ezt nem rejtegetted előtte, ez egy jó alap.) Vagy fűzd szorosabbra a kapcsolatotokat, vagy szakits és UTÁNA kezdj bele egy újba. A szerelem el fog múlni borítékolhatóan, minden kapcsolatban - ez kémia. A szenvedélyt, ha akarod, meg ő is, akkor fenn tudjátok tartani, de ehhez dönteni kell, és hűnek maradni a döntésedhez, akkor is, ha már nem néz ki olyan jól, ha a büdös zoknijait széthagyja és esetleg veszekedtek is.
2016. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!