Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy régi szerelem és néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régi szerelem és néhány féreg, akit rámküldött, tönkrevágták az önértékelésem. Mi ebből a kiut? Ki járt már a cipőmben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi történt? Vagy titok?
2016. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon hosszu . a kérdésre szoritkozva : megüzente nekem ezerféleképpen, hogy igy meg ugy nem kellek neki, megalázott, kibeszélt, leégetett, kiröhögött. aztán még évekig ment ez a hercehurca, szoval még csak nem is igaz, hogy nem kellettem neki. de a látszat fenntartása és az emberek véleménye fontosabb volt, mint én. egyszer hazudott és utána ezt folytatta, belekeveredett egy hazugságháloba, ahogy egyre több ember belepofátlankodott az ügybe. és mindig én lettem a hülye, az számitott, hogy nehogy kiderüljön, hogy egy gyáva , hazudos ..., de hogy én hogy élem meg, az nem. eredmény : bevonzottam még 3 másik szemétládát, béka feneke alatti önértékelés, nyilvánosság előtti megalázások, vagy tizen kibeszéltek évekig..stb. ja , és a kedvencem az volt, hogy ő nem is akar tőlem semmit, csak én beképzeltem magamnak. meg ilyenek. erre rájött, hogy egy exbarátnőm, aki elég aljas volt, bele volt esve és ő is meglovagolta az egész ügyet, ő is elterjesztette, hogy beképzelek magamnak dolgokat , meg őrült vagyok ! mindezt azért, mert egy tizenéves naiv kisgyerek voltam, és párszor beszélni mertem neki arrol, hogy a srác ezt meg azt csinálta. ennyit mondtam csak. ő meg ugy adta ezt tovább, hogy én beképzelek mgamnak dolgokat... mai fejjel is leesik az állam, hogy ennyire aljadék legyen valaki...

azota eltelt bő 10 év, nem lett normális kapcsolatom, minden szereelm csalodásba és kudarcba fulladt, és mindegyik pasi hozzá hasonloan kicseszett velem, ami azért is durva, mert a többségükné laz volt, hogy ők kezdeményeztek ,nem én akartam tőlük valamit.


elinditott bennem egy tudatalaatti programot, hogy kudarcokat kudarcokra halamozzak..

2016. márc. 24. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
A hozzászólásod alapján amilyen hülye vagy nem csodálom hogy a dolgok rosszul alakulnak körülötted.
2016. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, sokat segit a válaszod. éppen dolgozom a gyakorizás mellett, ezért nem volt elég időm a kommentem számodra igényes megfogalmazására.
2016. márc. 24. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátait az ember megválogathatja, te viszont ilyeneket gyűjtöttél magad köré, úgyhogy nem tudom mit vártál: aki szándékosan nyitogatja a pofonos dobozt az ne csodálkozzon ha utána ég az arca.

A másik: látszik hogy nem tudsz meglenni dráma nélkül, szinte már a lételemednek tűnik. Miért nem vagy képes megszakítani azzal a kapcsolatot aki árt neked?

Az én életem marha unalmasnak tűnhet de kiegyensúlyozottabban élek mint a Dalai láma.

2016. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de most komolyan, elolvastad amit leirtal? osszevissza, kesze-kusza, csak annyi jon le belole, hogy:

- neked csak az szamit hogy masok mit gondolnak rolad

- csupa haszontalan idiotaval tartod a kapcsolatot

- elvezed az aldozat szerepet

- hisztizel, sir a szad es panaszkodsz...az ilyet az emberek nem szeretik


Peldaul kezdhetned azzal, hogy a multat lezarod es uj eletet kezdesz. Nem ertem 10 eve tortent dolgokon mi a tokomnek agyalsz? Ugysem tudsz rajta valtoztatni. Amin tudsz valtoztatni az a jovod, es ugy tudod megvaltoztatni hogy uj donteseket hozol.

Ahol most vagy az pontosan az eddigi donteseidnek az eredmenye. Nem a csavo hibaja, nem a fergeke, nem a baratoke, hanem CSAKIS a te felelosseged!


Ha nem tettszik ami most van, akkor tessek uj/jobb donteseket hozni. Eroltesd meg magad es kezdjel normalisabb/felelosegteljesebb/felnottebb donteseket hozni, mert az eddigi egy hisztis kis pitcha dontesei voltak nem egy erett felnott embere.

2016. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!