Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy Londonban élő lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy Londonban élő lány barátom (15 éves barátság), nem akarunk egymástól semmit, de meghívott (csak engem) magához néhány napra. Helyes döntés lenne ha meglátogatnám?

Figyelt kérdés
Párommal 1,5 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, de eléggé féltékeny típus. Nálam alap a hűség. Normális ha meglátogatnám lelkifurka nélkül? Jogosan háborodik fel a párom emiatt? 36/f Minden normális választ köszönök!

2015. jan. 9. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt a pároddal kell megbeszélned. Esetleg a Londonban élő lánynak vesd fel, hogy mi lenne, ha a párod is menne.
2015. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne kerülj a szemem elé, ha nem!
2015. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A lány barátod valószínűleg ki van éhezve.És erre gondol majd a párod is.Felejtős...
2015. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mivel van párod, már meg is van a megoldás: beszéld meg vele. Ő kibírja-e ezt féltékenység nélkül. Most már rá is kell gondolnod. Hiába nem nyúlsz a leányzóhoz, mégsem akarsz egy házsártos asszonyhoz hazajönni, nem?
2015. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15 éves barátság nem véletlenül 15 éves. Az ilyen barátokra mindig szükség van, pasid nem biztos hogy 15 év után is melletted lesz, ha meg igen, akkor azért mert normális, és megérti hogy fontos neked a barátság is.
2015. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Te tudod felmérni ,h milyen a viszonyod ezzel a csajjal ,h netán rád mászna e kint vagy valami?

Vagy soha nem volt szexualitás a kettőtök kapcsolatában és tényleg a barátságra épült e?

Mivel 15 éve ismered ezért meglehet ,h tényleg csak hiányzol neki mint barát akit régen látott.

Ezt tényleg velük kell megbeszélned a pároddal és a barátoddal.

2015. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az a baj,hogy te hiába tudod magadról hogy nem tennél semmit,hiába alap dolog nálad a hűség. és hiába nem adtál okot a párodnak arra,hogy féltékeny legyen,az lesz.


mert egy egyedülálló nő,aki egyedül lakik,elhív téged magához,egyedül,ráadásul nem a szomszédba.


sajnos a párod akkor is azt fogja gondolni,hogy úgyis csinálni fogsz valamit,ha nem úgy lesz.


én sem örülnék,ha a párom egy másik lánnyal találkozgatna kettesben, főleg ha egy másik országba menne ki hozzá, egyedül,több napra.

lehet,hogy szemét vagyok,de kizárt ,hogy "elengedném".

ha menni akar,menjen,de ne hozzám jöjjön haza. én legyek az első számú nő az életében,ha barát,ha nem,ne legyen nálam fontosabb nő.

2015. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A fenti kérdéseim, arra vonatkoztak, hogy etikus-e meglátogatnom a barátomat, hogy közben barátnőm van.? Ahogy említettem hűséges vagyok, hisz szeretem a párom, és nem az alternatív megoldások érdekelnek, hanem csak az, hogy ha egyedül utaznék az etikus lenne-e!?!? Köszönöm előre is!
2015. jan. 9. 15:49
 9/14 A kérdező kommentje:
Az angliai hölgy barátom nem egyedülálló. kapcsolatban él ,csak külön és nem kiéhezett. ;)
2015. jan. 9. 15:50
 10/14 anonim ***** válasza:

De nem vágod ,h ezt így ismeretlenül nem lehet felmérni?

Ismernem kéne hozzá a barátodat és diszkréten el kéne vele beszélgetnem rólad ,h milyen céllal is történne ez a dolog.

A barátnőddel ha nagyon féltékenykedő nem lehet mit kezdeni mindig rinyálni fog én alapból nem szeretem azokat a személyeket akik már már birtokolni akarják a párjukat nekem alap ,h egy kapcsolat mellett kell a szabadság is.

2015. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!