Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges beleszeretni valakibe néhány nap alatt?

Figyelt kérdés
Megismertem 2 hete nyaraláskor egy lányt. Mindössze néhány napot voltunk együtt, viszont azóta csak rá tudok gondolni. Ami furcsa számomra, hogy hosszú hónapok óta nem volt olyan lány aki ennyire megfogott volna, viszont nem tudom eldönteni, hogy ez mi lehet? Eddig ha ismerkedtem akkor több lánnyal is beszélgettem egyszerre, de mióta ez történt nem tudok másra gondolni...

2015. aug. 13. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez csak egy fellángolás, egy montázs.
2015. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

NEM.


Nem ismered (ahhoz sokkal-sokkal töb idő kell), ezért nem szeretheted >őt<. Te most azt az idealizált képet szereted, amit a róla eddig megszerzett töredékes információkból és a te saját idealizált nőképed tulajdonságaiból gyúrtál össze.


Ne feledd el, hogy sosem "valakit" szeretsz, hanem valakinek a benned kialakult képét. Minél jobban ismered, ez a kép annál jobban megközelíti a valóságot, annál jobban mondhatod, hogy valóban >őt< szereted.

2015. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fellángolás és szerelem között nem tudni, hol a határ. Valószínűleg nincs. Az idő dönti el, mi minek bizonyul végül.

Szerintem lehetséges pár nap alatt szerelembe esni.

2015. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze teljesen nem ismerhetünk meg valakit napok leforgása alatt, viszont nagyon sok témát érintettünk a napokban és bármiről is volt szó, minden reakciója és mozdulata pontosan olyan volt, mint amit hónapok óta keresek... Köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 13. 12:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi változik attól, ha jobban megismered a másik felet? Ha odavagy érte, akkor úgyis szinte mindent vonzónak fogsz találni, amit megtudsz róla.
2015. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Fellángolás és szerelem között nem tudni, hol a határ. Valószínűleg nincs."


-->Dehogynincs.

2015. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehet. Igen, fellángolásként kezdődik.. de a fellángolásból lesz a szerelem.
2015. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Veszekedést, arroganciát és a agresszív hangnemet kérlek hanyagoljatok. Jöhetnek még válaszok!
2015. aug. 13. 12:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem veszekedett itt senki.

A fellángolás és szerelem közti határt úgy értettem, hogy - ahogy ezt más is írta - fellángolással kezdődik (majdnem) minden szerelem, és nem lehet meghúzni egy egyértelmű vonalat, mikortól számít már szerelemnek.

Amúgy életem igazán nagy szerelmei esetében soha nem tudatosult bennem, hogy én vonzódok az aktuális lányhoz, simán csak valamiért volt egy jól körülhatárolható pillanat, mikor felfigyeltem rájuk, és számomra is észrevétlenül megindult valami. Ugyanakkor voltak fellánolásaim is, és biztos vagyok benne, hogy ha megfelelőek lettek volna a körülmények, nagy szerelem is lehetett volna belőlük.

2015. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vettem veszekedésnek, preventív jelleggel írtam csak :)
2015. aug. 13. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!