Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet az ember úgy szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ember úgy szerelmes, hogy nem is ismeri igazán a másikat?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már régóta flörtölünk, hülyéskedünk egymással, de komolyan még soha nem beszélgettünk. Amit tudok róla, azt csak másodkézből tudom. Viszont mégis úgy érzem, hogy nagyon szerelmes vagyok belé. Ha csak meglátom, olyan boldog és ideges vagyok egyszerre, alig várom, hogy csak futólag is hozzámérjen, és legszívesebben állandóan vele lennék. Teljesen meg vagyok őrülve érte, és mindezt felnőtt nőként, 22 évesen. Ez már szerelem? Egyáltalán lehet úgy szeretni valakit, hogy alig ismered?
2016. márc. 24. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ez többnyire átmeneti vakság.
2016. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ez a fellángolás, vonzódás :) Aztán ha közelebbről is meg ismered ki alakulhat mély szerelem is.
2016. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek ebben, szerintem ilyenkor az ember abba a képbe 'szerelmes', amit a másikról gondol. De ettől még jó érzés.
2016. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Az ember csak úgy lehet szerelmes, hogy nem ismeri igazán a másikat
2016. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak ugy!:-)))
2016. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pont ez a szerelem- plátoi is lehet, megvalosult is, mindkettőben lehetsz vak is és láthatod viszonylag objektiven is a másikat,mindkettőre igaz, hogy nem feltétlenül csalodsz, ha leesik a szemüveg vagy legalábbis nem komolyakat.ismerni meg soha senkit nem fogsz igazán, akár házasságban, és akár évek után is jöhetnek a nagy pofonok.
2016. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

amikor ugy vagy szerelmes egy emberbe hogy nem is ismered, nem is beszeltel vele, akkor NEM bele vagy szerelmes, hanem a kepbe, amit a kis fejecskedben osszeraktal rola.


aztan altalaban jon az ismerkedesi fazis es ha a pasi olyan mint amilyennek elkepzelted akkor van jovotok, ha teljesen mas akkor egyik percrol a masikra ki tudsz belole abrandulni


a hatulutoje a dolognak, hogy mindegy mit kepzelsz el a pasirol, mert az elso talalkozas/beszelgetes utan a csavo is siman ki tud beloled abrandulni es tobbet soha nem hallasz felole, hacsak nem gondolja, hogy fektetni erdemes, mert akkor meg lehet hogy fut par kort...

2016. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!