Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet vallott részegen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott részegen, szeptembertől együtt laknánk. Beszéljek vele erről? Hogyan?

Figyelt kérdés
Van három legjobb fiúbarátom. Nagyon szoros a kapcsolatunk, de sosem történt közöttünk semmi, még csók sem... Tegnapig. Ketten elutaztak, aki pedig itt maradt Pesten, elmentünk kicsit bulizni. Sokat ivott, aztán nem akartam hazaküldeni, nálam aludt. Megcsókolt és szerelmet vallott. Ma már nem emlékezett rá elméletileg. De nem tudom... Szeptembertől együtt laknánk négyen és nem akarok kényes helyzeteket ebből.
2016. márc. 26. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Hogy tudott neked szerelmet vallani és megcsókolni ha TE nem engedted testközelbe?! Lehet nem volt csók eddig köztetek, de hogy 3 fiúval is kavarsz.. Lehet még szűz vagy kérdező, de tudod szűzk.vák is léteznek, szerintem te az vagy.
2016. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Priviben is zaklatsz, aztán itt is?! :D

Figyelj, oké, ribi vagyok neked, bár elég merész ilyet állítani négy sor elolvasása után...


Direkt írtam, hogy soha, semmi nem történt közöttünk. Attól, mert legjobb barátok vagyunk, nem kavarunk.

Hogy lehetne kavarni csók nélkül?!

Vagy neked a sütizés, együtt filmezés már annak számít?

Idióta...

2016. márc. 26. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Részegen már én is sok mindent bevallottam pl férfinek szerelmet pedig nem vagyok homo :D
2016. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Jaj kérdező nem kell megjátszanod magad. 3 fiúval fogsz együtt lakni, csak fiú barátaid vannak. Lesüt rólad, hogy oltári nagy K lehetsz. Nekem is vannak ilyen barátnőim, úgyhogy nem kell mentegetőznöd :)
2016. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:DDDD

Te tényleg nem vagy normális.

2016. márc. 26. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hogy lehetne kavarni csók nélkül?! "


Az előbb írtad hogy megcsókoltátok egymást.

2016. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Lehet nem volt csók eddig köztetek, de hogy 3 fiúval is kavarsz.. "

Erre írtam...

2016. márc. 26. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező minden nyílásába jut valaki. Jól csinálja szerintem.
2016. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani.

Sok embernél egy kis alkohol eltörli a gátlásait és el meri mondani, hogy mit érez.


De ha nagyon részeg volt, akkor akár össze is hordhat mindent :D

2016. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!