Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szeptembertől háziasszonnyá...

Szeptembertől háziasszonnyá válok. Eddig is együtt laktunk a barátommal, de albiban lakótársakkal. Szeretnék mindenféle tanácsot kérni, hogy az új kertes házban ahol ketten leszünk mit és hogyan csináljak?

Figyelt kérdés

Bármi ami eszetekbe jut jöhet.mindketten dolgozunk és van egy kiskutyànk.

Olyan dolgok érdekelnek perpill a legjobban,hogy mit kell vetni ősszel.

Kicsit ecebóca a kérdés,de nem tudom honnan fogjam meg a dolog végét.


2014. aug. 24. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Na nézzük.

Most kifejezetten a kertre vonatkozik a kérdés, vagy a háztartásra is?

2014. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kerthez abszolut nem értek,a háztartás talán jobban fog menni ott a kajabeosztással vannak gondjaim.
2014. aug. 24. 17:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Mekkora a kert? Mi van már most benne?
2014. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
A kertes ház nem feltétlenül jelenti azt, hogy el is kell vetni benne dolgokat. Nem értem, minek költöztök ilyen helyre, ha nem is értetek hozzá.
2014. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó nagy.van benne rengeteg paprika meg paradicsom meg petrezselyem.van almafa diófa,de az alma elrohad mielőtt megérne.van hagyma krumli meg snidling és tök is.ezeket a mamája ültette de szegényke meghalt a nyáron...befőztem már negyven liter lecsót annyi hozzávaló van.
2014. aug. 24. 17:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt is nézd meg, hogy mennyi időd lesz a kertre, mert a krumplit kapálni kell, stb stb.

Én a helyedben tartanék paprikát, paradicsomot, újhagymát, esetleg borsót, málnát, epret.

2014. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Öröklött ház,nem fogunk albit fizetni azért,hogy ne kelljen megtanulni lertészkedni.
2014. aug. 24. 17:24
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Uristen 40liter :D ebböl még az ukránoknak is jutna :D
2014. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Krumplit nem szeretnénk mi sem majd.arra gondoltam ősszel ültetek levendulát jövőre akár el is tudom adni a városban a piacon azt sok városi megveszi
2014. aug. 24. 17:26
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem inkább keress rá a növényekre, amiket szükségesnek tartasz és olvasd el, hogy és mikor kell termeszteni.
2014. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!