Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptembertől egyetem, a páromtól messze leszek, de már együtt lakunk. Mi lesz így?

Figyelt kérdés

Pestre megyek, mi viszont már egy éve együtt lakunk, vagyis odaköltözött hozzánk, én anyuval élek szegeden.

Kollégista leszek, ezért szerintem alap, hogy költözzön haza, nem? De úgy gondolom, hogy ő szeretne itt maradni, de ez nem helyes, hiszen nélkülem miért lakna nálunk? Hiszen hetente, kéthetente fogok csak haza menni.

Még nem beszéltünk róla, és most már kéne, de nem tudom, hogy hozzam fel, mert egyre azt érzem, hogy ő abban a hitben van, hogy marad.

Mit csináljak?


2011. aug. 5. 09:41
1 2
 1/18 Darcy01 ***** válasza:
Te is tudod, hogy muszáj beszélned vele. Mi nem tudunk vele, csak te!
2011. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp le kell hogy üljetek, és meg kell beszélnetek mi legyen;)
2011. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Elsőhöz csatlalkozok, muszály beszélned vele. Ha értelmes, akkor megérti, és elfogadja. Ez igy normális, ahogy gondolod.

Ne hitegesd magad, próbáld más gondolatát kitalálni, hanem hozd elő a témát. Bátorság !

2011. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de mit gondoltok, haza kéne költöznie, vagy maradjon? vagy hogyan látjátok külső szemmel?
2011. aug. 5. 09:52
 5/18 anonim ***** válasza:
Én eleve nem értem miért kell anyós nyakára költözni...pláne ilyen fiatalon, hogy még most mész egyetemre... ilyen hosszú távkapcsolat nem fog működni úgysem, majd belátod.
2011. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Ha tényleg szeret, akkor hazaköltözik, és úgyis tartani fogjátok a kapcsolatot. :) Most majd kiderül, milyen ember. Ha hisztizik, hogy maradni akar nálatok, akkor legalább látod, hogy kb. mire számíthattál volna tőle később. Lehet, hogy bírja pár hónapig az ingázást, aztán besokall és szétmentek. ://


Képzeld, én a szegedi egyetemre járok (22L), és egy évig ingáztam a Pest-Szeged vonalon, mert az exem pesti volt. A mostani párom meg még messzebb lakik, Felvidéken...az 300 km, de már ezzel együtt is fél éve együtt vagyunk. :))


Sok sikert nektek! :)

2011. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit tudok mondani, hogy amikor kezdetem a fősulit a 29 csoporttársam közűl 10en legalább úgy jöttek, hogy hosszú 3-4 éves kapcsolatban voltak és szinte kivétel nélkül mindegyiknek vége lett. Szóval költözzön haza a barátod és ne fűzz nagy reményeket a kapcsolathoz. Az élet Neked most kezdődik el!! (Sosem felejtem el a kolis éveket-pótolhatatlan.)

Sok sikert!

23N

2011. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

ma 10:07

-nak


igaza van!


Az élet átírja a történetet.


Te itt Pesten rengeteget fogsz bulizni és négy-öt év alatt majd rendesen elku*vulsz, mint a többi lány.


Ő meg vidéki magányában, összejön az anyóssal... :)

2011. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Muszáj beszélned vele erről, mondjuk azt én sem értem, hogyha tudtad, hogy Pestre mész egyetemre, és ott is fogsz lakni, akkor miért költöztetek össze?!


10:04-es..Felvidéken? Ti sem laktok akkor közel egymáshoz:))) én is felvidéki vagyok:D Párod hol lakik?:)

2011. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
én is most megyek egyetemre, szerencsére csak 15 percnyire van tőlem a suli, és hiába vagyunk együtt a párommal lassan 5 éve, nem költözünk még össze, mert nem szívesen hoznám ide a szüleim nyakára, és én sem mennék hozzájuk lakni:)
2011. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!