Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A leírtak alapján mit akarhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leírtak alapján mit akarhat? Szerelmet vallani?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel nagyszerű viszonyt ápolok, ám bár régebb óta ismerem, mégis az utóbbi évben kerültünk közelebb. Soha nem jött szóba hogy talán egyszer lehetne köztünk valami, mivel korkülönbségből is fakadóan nem egy problémával kellene számolnunk.Nem tudom megmagyarázni miért vonz, de a gondolatától se tudok szabadulni, éjjel-nappal csak rajta kattogok.

Semmi olyanról nem szoktunk beszélgetni de még is azt érzékelem hogy ez a vonzalom kölcsönös, ebben szinte biztos vagyok. Nem egy romantikus alkat, ismerve a múltját, azonban egy-egy mondatában alkalmanként bele lehet látni. Legalábbis szerintem teljesen egyértelmű. Nem tudom más miért nem érzékelte, tudta. Bízom benne nem tévedek. Aztán néhány nappal ezelőtt szóba jött az hogy visszatérve egy régebbi témánkhoz,(viszont nem mondta melyikhez, ott előző párkapcsolatainkról volt szó), mondta szeretne velem személyesen beszélni, nem internet téma. Elképzelni valóm se volt miről,tegnap viszont megkértem adjon valami irányadót,ami rávezet,bemásolok pár sort:

"

Írtál nekem olyanokat ami bevallom jól esett és csak megköszöntem és nem viszonoztam azt akarom majd elmondani miért nem írok Én is olyanokat!" (Utalva arra hogy idősebb mire mondtam ez teljesen érthető, meg ne higyje hátsó szándékok vezérelnek, mert azt mondtam mondjuk neki milyen kedves amikor felköszöntött.)

Ez után a következő üzeneteket kaptam:

"

nem tudhatod mit akarok mondani nem lehet egyértelmű;

Mást akartam csak belekeveredtem a saját fogalmazásomba, szerintem nem fog rosszul érinteni legalábbis remélem; Sose bántanálak;

Ha esetleg nem vagyok itt nem azért mert meguntam veled a beszélgetést csak nem tudok jönni, ünnepekkor nagy nálunk a forgalom, másfelől ne gyötörd magad a diétával hogy erre is válaszoljak tudom jönnek a lengébb ruhák de nincs rá szükséged! "

Arra tudok tippelni hogy elmondja hogy érez valamit, de lehet mellé fogok, csak tart tőle, mivel sok a korkülönbség.


Vélemény?

(Előre is köszönöm annak aki időt szakítva végig olvasta, s adott "választ"! )


2016. márc. 27. 09:54
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ő tipikus lovag szerető. Ő ha el is mondja hogy szeret soha nem fogja úgy elmondani hogy Szerelmes vagyok beléd. Egyszerűen vagy megteszi a lépést és vár hogy te mit reagálsz vagy körbeírja. Mint ahogy üziben is. Kívülről nekem így tűnik a dolog. De ha ő nem is vall be különösebb dolgot (ami nem valószínű) akkor te mondd el neki hogy másképp nézel rá. Ez adni fog neki egy löketet hogy elmondja mit érez. Biztasd fel hogy nem érdekes a kor. Szerintem csak fél attól hogy te nem szereted. Mindezt ne vedd készpénznek persze nem látok bele annyira, de sok szerencsét.
2016. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!