Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak mennyire szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mennyire szokták elmondani az aktuális párjuknak, hogy volt már nagy szerelmük, akár nagyobb, mint ők? Vagy hogy valamiben jobbnak érezte egy előző szerelmét, mint amilyenek ők?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 19:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha van eszük, semennyire.

Nincs az a női ego, ami elviselné, hogy ő átlagos, közönséges, nem túl emlékezetes, nem különleges.

2016. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem okos, ás azt mondja, én vagyok élete szerelme. Gondolom, az előző kapcsolataiban is ezt mondta :D
2016. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom mondani, amit az első: ha van eszük, semennyire. De egyáltalán ki az a mazoista nő, aki tudni akar ilyesmiket?

Érdemesebb a jelenre koncentrálni, aztán az idő eldönti, ki mekkora szerepet játszik a másik életében.

2016. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az ilyet nem szabad elmondani.

Ilyeneket akkor szoktak a másik fejéhez vágni ha megcsalja őket vagy marhára kihozzák a sorából.

2016. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a párom azt mondta, hogy velem a legjobb. A haverjától is ezt hallottam vissza, mikor kettesben beszélgettünk egyszer, hogy még senkiről nem beszélt neki úgy mint rólam meg mikor telefonálunk és hallja (együtt dolgoznak) akkor is máshogy beszél mint előttem bárkivel :D Úgyhogy nem hinném, hogy kamu lenne, főleg, hogy nem is volt sok komolyabb kapcsolata előttem, inkább sok ilyen félig-meddig komoly, pár hónaposak.

Amúgy meg jó esetben nem mondja el, se férfi se nő, senki nem akarná azt hallgatni a párjától, hogy valamelyik exe mennyivel jobb volt mindenben mint ő.

2016. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Jól van Electra Heart. Mivel a pasi meg a haver is mondta, az úgy már kikezdhetetlen igazságtétel lesz...
2016. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen, mivel én is így érzem, a viselkedése is ezt mutatja és hasonlók. Szoktunk exekről is beszélgetni és senkiről se beszél úgy, mintha olyan iszonyú fontosak lettek volna neki és sokkal jobban szerelmes lett volna bárkibe. És egy fiatal srácról van szó, nem egy 30+ éves valakiről, akinél már azért valószínűsíthető, hogy volt már valaki nagyon fontos, "igazi szerelem" az életében előtte.
2016. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ja, légyszi irjatok nemet is, minden kedves kommentelő véleménye érdekel, de mégiscsak egy férfi szájábol hiteles, hogy ő el szokta-e mondani :)
2016. márc. 24. 19:35
 9/18 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

30F

2016. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Blade Bone ***** válasza:
Nem mondanám el, ha mégis az egyben szakítás is lenne, mivel a jobb felé húznék, nem visszafele. ;)
2016. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!