Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok egy teljesen őszinte, egyenes megszólításhoz?

Figyelt kérdés

Van egy lány a fősulin aki tetszik,és arra gondoltam,hogy ha látom,akkor egyszerűen odamegyek hozzá,és elhívom suli után egy kávéra,vagy valahova beszélgetni. Szerintetek az ilyen őszinte nyitás mennyire vezet jóra?

23/F



2016. márc. 27. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy időcsapdába kerültem, vagy ugyanezt a kérdést ugyanezen szavakkal már feltették 1-2 napja.

Még arra is emlékszem, hogy a nők támogatták a kérdezőt, a férfiak szerint meg a srác külseje predesztinálja a választ...

2016. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nőként azt mondanám hogy hajrá, csak nyugodtan, menni fog, egy kalappal. Férfiként viszont azt mondom, hogy nagyban függ attól ,hogy nézel ki.
2016. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kétesélyes a dolog:

- igen, és elmentek sörözni - bocs, kávézni...

- nem, oszt akkor mi van? összedől a világ? nem, na húzzál oszt próbáld meg!

2016. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És ezt a suli utáni kávézásra hívást úgy adod elő, mint valami hőstettet, egy nagyon egyenes, nagyon őszinte megnyilvánulást... Miközben a legtöbb kapcsolat így kezdődik.

Amúgy olyan kimagaslóan nem őszinte, mert miközben azt mondod, hogy Gizi, gyere, igyunk meg egy kávét!, aközben azt gondolod, hogy meg hát :D

2016. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es

És mi a baj azzal, ha megdugná Gizit?

Szted Gizi jobban örülne annak, ha nem akarná őt megdugni, csak az álmosságára keres valami gyógyírt?

2016. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hívd el kávézni, mit veszíthetsz? Max nemet mond,de legalább megpróbáltad..de az a legrosszabb amit tehetsz,ha az esélyt sem adod meg magadnak.. amúgy ki tudja, lehet hogy Gizi is szeretne veled meginni egy kávét ;)
2016. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom nem lenne ezzel a módszerrel. feltéve ha normális, és nem lesz hiszti belőle, ha nem kérek belőle többet aztán.
2016. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, semmi baj nincs azzal, hogy a kérdező meg akarja dugni Gizit, csak ez a felvezetés a "teljesen egyenes és őszinte megszólítással" nekem nagyon nyakatekertnek tűnik. Mint írtam, a legtöbb kapcsolat úgy kezdődik, hogy elmennek valahová együtt, és beszélgetnek.
2016. márc. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mindig így ismerkedtem. Azt tapasztaltam, hogy bejön a csajoknak, mert bátorságra vall.
2016. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt, ha a srác nem ijedős vagy túl félénk. Ne támassz nagy elvárásokat, lesz, ami lesz.
2016. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!