Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tényleg csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg csak az egyenes nyílt beszédből tudják, hogy baj van? Vagy rájönnek abból is ha burkoltan közlünk velük valamit? Vagy csak én fogtam olyant ki, aki nem érti a célozgatást?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 22:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Miért jobb célozgatni, mint egyenesen, nyíltan beszélni?
2015. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
46%
Miért terhes vagy?
2015. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Költőnő? ***** válasza:
100%
tény, h ritkán értik, de én bmilyen embei kapcsolatban az őszinte, egyenes beszéd híve vagyok
2015. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

Ez a kérdés tanulságos férfi társaim!

Van egy mondás, miszerint a férfi mindig azt mondja amire gondol. A nő nem. Azt ki kell találni.


De így a nők mire is számítanak? Minek van a szánk? Jaaa csókolózni, bocsánat :D


Ha egy nő azt mondja, hogy nem kér ajándékot, tuti hogy megsértődik ha nem adsz neki. Ha egy férfi azt mondja, hogy nem kér és adsz neki, nem sértődik meg de nem érti hogy miért olyan nehéz ezt felfogni, hogy nem kell :D

2015. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ne célozgass, minek azt egy kapcsolatban?
2015. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
az eddigi szerelmeim mindenféle beszédet, egyenest és virágnyelvet is értettek mindig. de ez csak én vagyok..
2015. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

nekem az a tapasztalatom, hogy inkább csak nem akarják érteni, mert úgy kényelmesebb.


gyanítom, hogy a legtöbb esetben másnál is hasonlóan súlyosan meg nem érthető a célzás:


1. (x kinyitotta az ablakot, hogy szellőztessen) - én: kezdek most már fázni.


2. meghívtak egy buliba. jó lenne, ha nem kéne egyedül mennem.


3. nekem fontos, hogy az ünnepeken megajándékozzuk egymást.


4. unom már, hogy mindig én mosogatok.


tényleg olyan kifacsart logikát igényel, hogy megértsétek?


nehéz ilyenkor jó példát találni... de nem vagyok én robot vagy katona, hogy "egyenes" legyek, így:


1. csukd be az ablakot

2. gyere el velem a buliba

3. vegyél nekem ajándékot

4. mosogass el.


még leírva is rosszul hangzik. attól még nem lesz sárkány valaki, ha figyelmességre és segítségre vágyik. ilyen nyersen kimondva viszont a legvalószínűbb válasz:


ki vagy te, hogy így parancsolgatsz?

2015. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Én sem értettem a célozgatást. Egyenes, nyílt beszéd (még időben) többet ér, abból tudni fogja mi van.

Sajnos a nők többsége csak célozgat olyan dolgokkal amiket észre sem lehet venni gyakran ahelyett, hogy beszélne. :(

2015. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
Röhögtem egyet. :D Mondd ki kerek-perec, mit szeretnél, mi a gond, fáj a hajad stb. Mert nem értjük meg :D
2015. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%

Nincs gerinced, hogy egyenesen kinyögd mi a bánatod?

Nem gondolatolvasó senki!

2015. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!