Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavarja a nőket az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket az, ha olyan férfi randizik velük, aki nem szerelmes beléjük?

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem zavarja őket.


Jöhet a következő kérdès.

2016. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert valakinek fontos, hogy akivel jár, csókolózik, szexel, az ne csak puszta felszínes vonzalmat érezzen.

A párkapcsolat jobb esetben többet jelent az embernek, mint puszta felszínes vonzódást.

2016. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Én nem értem a kérdést. A randifázisban még nem kell szerelmesnek lenni, nem?
2016. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ezt én se vágom. A randis időszakban még nem kell szerelem, akkor ismeritek meg egymást, nem? Járás során persze ez teljesen érthető, ha zavarja az embert, nyilván te sem szívesen jársz valakivel, aki nem szerelmes beléd- konkrétan elég jogos szakító indok lenne ez. Mindkét fél részéről. De a randizás alatt azért a legtöbbnek nincs baja azzal, hogy kb két találkozás után az ember még nem szerelmes belé :D
2016. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap múlva fogok randizni egy férfivel, akit most ismertem meg. Nem zavar, hogy nem szerelmes belém, sokkal inkább zavarna, ha azt állítaná, hogy szerelmes, mivel még nem is láttuk egymást.

Az viszont zavar, ha egy kapcsolat mát kialakult, én szerelmes vagyok a férfibe, de ő ezt nem tudja viszonozni. Abból csak a nyávogás van.

2016. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!