Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne szeressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szeressek bele egy nagyon jó barátomba?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves barátom. Egy nagyon rendes, okos, helyes srác. Mostanában sok időt töltünk együtt és úgy érzem, kezd átalakulni bennem a baráti szeretet valami mássá. Nem szeretnék beleszeretni, ő ezt nem tudná viszonozni. Nincs kapcsolata egyikünknek sem, de már többször volt olyan szituáció, amiben ha akart volna lépett volna. És azt is elmondta, hogy nincs olyan lány most az életében akivel együtt lenne. Mit csináljak, hogy megtudjon maradni a barátomnak? Az az egyetlen megoldás ha nem találkozom vele? 18/L

2016. márc. 27. 20:07
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
Keress valaki mást.
2016. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én nem ajánlom azt hogy ne találkozzatok, mert szerintem élyesnek veheti és megsérted vele, az is lehet hogy nem fog a barátjának tekinteni.

Két dolgot tudsz szerintem tenni.

1.Hanyagolod/nem találkozol vele-->fennáll a lehetőség, hogy meg bántod vele

2. Amikor legközelebb lépni akar egy kicsit elbeszélgetsz vele, hogy nem akarsz "úgy" együtt lenni vele, mert csak barátnak viszonyban akarsz maradni vele.->a személyiségétől függ itt is hogy mennyire veszi zokon.

Nem biztos hogy a legeslegjobb lehetőségek. Ez az én véleményem, remélem valamit tudtam segíteni.

2016. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De éppen az a baj,hogy én szeretnék vele "úgy" együtt lenni... Csak erre nincs lehetőség, ezért szeretném elérni azt, hogy csak barátként nézzek rá és ne gondoljak bele mindenbe hülyeségeket.
2016. márc. 27. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha Ő is próbálkozik, és Te is szeretnéd, akkor mi a baj? Vagy lehet én értelmeztem félre a dolgot. Szerintem ha igazán jó barátod, adna egy esélyt a dolognak. Szerintem aki egy esélyt sem ad a másiknak, az meg sem érdemel semmit és senkit. Ha szeretnéd elmesélem az "én történetem" egy barátnőmmel.

18/F

2016. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!