Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el azt, hogy ne szeressek bele minden lányba, aki megszólít?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy minden lányba beleszeretek, aki megszólít.

Hirtelen megváltozik a véleményem róla.

Most is ez történt.

Megszólított valaki, és rögtön belé szerettem. Persze küzdök az érzés ellen. A nevén kívül, és egy-két dolgon kívül semmit nem tudok róla.

És mindig így bukom el a kapcsolataimat.

Én szerelmes leszek, és mindent megadnék a lánynak.


Hogyan érhetném el ezt, hogy ne legyek szerelmes, mert nem szeretném, ha ez a kapcsolat is tönkremenne.



Aki én szólítok le lányt, azzal is az a helyzet, hogy szerelmes leszek belé, csak később. Ennyi a kettő között a különbség.



2016. jan. 30. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
:) Tréningezd magad. De mi van akkor, ha 5 lánybarátnővel találkozol egyszerre vagy csoport turistával?
2016. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véletlenül szeretethiányod?
2016. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
25%
Nézd a nőket emberszámba, ne pedig valami fantázia baromságot képzelj beléjük.
2016. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogy szeretsz bele, ez hülyeség. Ahhoz azért jóval több kell, mintsem valaki rád köszön egy sziával. Csupán nagyon erős vonzalmat, kötődést akarsz érezni, hogy tartozz végre valakihez, ezáltal tévesen egy valótlan ideált kreálsz a kiválasztott lányra, beleéled magad, hogy együtt jártok, együtt vagytok, és szinte már párkapcsolatként kezeled az alig néhány napos ismerkedést is. A probléma az, hogy az összes lányra potenciális barátnőjelöltként tekintesz. Abba gondolj bele, hogy külsőre lehet tetszenek neked, de a belső tulajdonságaikat abszolút nem ismered, és lehet, ha tudnál róluk, undorodnál a delikvens lánytól. Homo sapiens sapiensként kezeld őket, és ne felmagasztalt félistenekként, bálványokként.
2016. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Vagyis, akkor csináljam továbbra is azt, hogy azt mutatom, hogy "utálok vele lenni, de ugyanakkor elhívnám randira" érzést?

Mert, ha csak az egyiket mutatom, akkor az a baj, ha a másikat, akkor az a baj, így a köztes állapotot választottam.


Vagyis úgy kell rájuk tekintenem, mint egy barátra, de ugyanakkor ne essek át a barát zónába sem? Szerintem kezdem érteni.


Elnézést, hogy így hangosan gondolkozok, de ha leírom ezeket, akkor sokkal könnyebben rájövök dolgokra.


Szerintem menni fog. :)

2016. jan. 30. 19:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, képzeld el az alábbi szituációt:

Van egy kerti csap, ami csöpög, akárhogy nyitod meg, alig jön belőle a víz. Aztán ugyanez a csap hirtelen megrongálódik, és a hatalmas víznyomás kilöki a helyéről, te meg xarrá ázol. Aztán képzelj el egy normálisan működő csapot, amiből rendesen jön a víz. No, te a mostani hozzáállásoddal a megrongálódott csap vagy. Szeretjük a vizet, de "emészthető mértékben". :-) Ne legyél túl sok.

2016. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
akkor az adott lányban ne a jövendőbeli gyerekeid anyját keresd, csak beszélgess vele úgy, hogy nem vagy bunkó, de mégis lesz@rod a véleményét, meg azt, hogy mit gondol rólad!
2016. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rendben.

Akkor ezt fogom tenni. :)


Viszont még egy utolsó kérdésem lenne, ha nem bánjátok. :)


Mindig elszokott érkezni az a kínos csend, amikor nincsen téma.

Olyankor mit szoktatok csinálni?

Ezt a helyzetet nem nagyon tudom kezelni. :(

Utána meg már csak rosszabb lesz mindig a helyzet.

2016. jan. 30. 20:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Sunshinedoll, hogy lehet emberszámba NÉZNI valakit, elárulod? :D Nem inkább emberszámba venni?
2016. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha eljön a kínos csend, ott gond van. Vagy veled, vagy vele. Nem jön el, ha megvan az összhang, mert akkor annyi kérdeznivalótok van, h szinte abba se tudjátok hagyni.
2016. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!