Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy már nincs barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy pasi, de amikor először találkoztunk még együtt voltunk az előző barátommal. Mikor elkezdett tönkre menni a kapcsolatunk, akkor figyeltem fel erre a srácra. A kapcsolatomnak már 3 hónapja vége van és minden jel arra utal, hogy én is tetszek a kiszemeltemnek, de szerintem nem mer lépni, mert még nem tudja, hogy szakítottunk. Sokat beszélgetünk, és jól elvagyunk, de még soha nem mélyültünk el efféle magánéleti témákban. Szerintetek hogy mondjam el, hogy már nincs barátom?

2016. márc. 28. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
vezesd arra a beszélgetést,hogy megkérdezed tőle,hogy van -e valakije,utána úgyis vissza kérdez szerintem.
2016. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Például a kapcsolatok felé tereled a témát és miközben beszélgettek róla elmondod, hogy neked már három hónapja nincs.
2016. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy neki nincs senkije.
2016. márc. 28. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
20L
2016. márc. 28. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Hozd fel a témát vagy intézd úgy hogy legyen még ott valami baránőd vagy ilyesmi aki felhozza helyetted...
2016. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BlackSword ***** válasza:
Szia ... vagyok facér... Ja, meg calonnáért...
2016. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ötletes! Fontolóra veszem! XD Amúgy köszi a válaszokat! :)
2016. márc. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!