Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adhatnám a fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adhatnám a fiú barátom tudtára, hogy ne csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Eléggé ki van készülve szegény, nincs jól mostanában és nem is akarom megbántani de zavar, hogy amikor vele vagyok mást se csinál csak ölelget, puszilgat, simogat, fogja a kezem, egyszóval nem bírja ki azt, hogy ne érintsen engem meg, ne ölelgessen. HA filmezünk akkor is legtöbbször átölel és simogatja a hajam, vagy a vállam, engem ez eléggé zavar. De viszont annak örülök, hogy sok mindent megtesz értem, és nem szeretném ha ez változna.

20l


2014. dec. 7. 09:55
1 2
 1/12 Nadiene ***** válasza:
Semmi, mond meg Neki, hogy nem szereted őt. Visszasírod még ezt.
2014. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el! Egy másik lánnyal még boldog lehet.
2014. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Pff, felfordul tőled a gyomrom... Erőteljesen kihasználod ezt a fiút, kihasználod azt, hogy egyértelműen többet érez irántad, és emiatt sok mindenre hajlandó a kedvedért. Az viszont már zavar, ha ő is szeretne valamit cserébe (fizikai közelebb kerülést)...

Nézzél kicsit magadba, és gondold át, hol hagytad el a gerincedet! Legyél tisztességes! Mondd meg ennek a fiúnak, hogy téged zavar ez a szintű közeledése, de nem érzel iránta többet barátságnál, és úgy gondolod, a baráti viszonyba nem fér bele az ilyen mértékű fizikai érintkezés. Aztán hozzáteheted azt is, hogy "de azért azt élvezem, hogy ugráltathatlak és bármit megteszel nekem, szóval lécci az ne változzon!" És akkor remélhetőleg lelécel, talál magának értelmes barátokat.

2014. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
A k..va anyját, hogy szeret. Hagyd ott azonnal, az ilyen nem érdemel mást.
2014. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Örülj,hogy ilyen,vagy jobb lenne egy bunkó,aki le se szar?

Ez csak nyafi,amúgy szereted te is őt,ott írod is,csak az ember ugye már semmivel sem elégedett(:"

2014. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Ne kínozd azt a srácot, jobbat érdemel nálad. Valaki olyat, aki örül neki, ha szeretik mondjuk...
2014. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a szohasználatot. Fiu barátod mit jelent? Haver? Szerelmed? Szeretöd? Miért nem lehet nevén nevezni a dolgokat?
2014. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerelmes a drága beléd! Na ha vissza olvassátok ezt akkor máris értelmet nyer amiket írtam :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__635..


"...,mert nem igazán tisztellek titeket.." - Tiszteli a fszom az ilyen picskat mint te :D

2014. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csak haver, nem a párom és nem is a szeretőm.

Havertől azért komolyabb mert többet jelent mint pl egy osztálytárs fiú

2014. dec. 7. 10:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt szoktam mondani aki ennyire idomít az idomítható ;)
2014. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!