Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem valakibe nehany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe nehany csetes beszelgetes utan :/ Veletek elofordult mar? Hogyan kezeltétek? Adjatok tanacsot! 20/l

Figyelt kérdés
Ez szerintem nagyon nem helyes, mert alig ismerjuk egymast es most a tanulasra, sportra, munkara kell koncentralnom, hogy elerjem a celjaimat. Nagyon nehez igy, ha allandoan o jar a eszemben...

2016. márc. 29. 20:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ráfaragtam, mert tolta a rizsát, hogy belém szeretett, verseket írt meg amit akarsz. A randit meg lemondta és egy kvával jött össze.
2016. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Csak azt hiszed, hogy belé szerettél.
2016. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Annyira jó lenne, ha kiraknád azt a beszélgetést, ami miatt bele tudtál esni.
2016. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ne ugy adjatok elo magatokat, mintha tehetnek rola. Koszi.
2016. márc. 29. 20:55
 5/23 A kérdező kommentje:
20:46. Annyira jo lenne, ha a kerdesre valaszolnál!
2016. márc. 29. 20:55
 6/23 anonim ***** válasza:
Kérj tőle képet! Ne félj, amilyenek a netes csajok többsége, te is egyből ki fogsz belőle ábrándulni, garantálom. :D
2016. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Ok, te akartad.

Te nem vagy belé szerelmes, pontosabban nem belé vagy szerelmes, hanem egy általad elképzeld csodapashee-ba, akinek a tulajdonságai 90%-át te képzeled oda, a maradék 10%-át meg a szövegéből vetted biztosra.

A lényeg, hogy koppanni fogsz, amikor szembesíted magad vele, hogy ő is csak ember, semmi több.

Hogy mit tegyél?

Rombold le minél hamarább az illúziódat, hogy haladhass a tanulással, sporttal és a munkával.

2016. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Előző előtti: már küldött néhány képet, akinek nem az esete atlagosnak mondaná, de nekem tetszik :)

Előző: nyilván nem a csupan a sracba zugtam bele, mivel mint emlitettem, nem ismerem. ;) igen, az onkentelen fantazialgatas ami meg jobban megneheziti ezt a esetet :/ ettol a hasrautesbol szazalekozastol meg kiraza hideg...talan felmereseket vegzel onjelolt szociologus baratom?

Es igen, ez valojaban nem szerelem, de akkor minek nevezzem?

2016. márc. 29. 21:38
 9/23 A kérdező kommentje:
Es nem kerdes, hogy o is ember, mind azok vagyok :'D ne azt kepzeljetek mar el, h valaki beadta magat nalam, mint egy felisten...semmi extrat nem csinalt szegeny, (pont az tetszik benne h normalis, kedves,szorgalmas, vannak kozos pontjaink...:3) Pont abban kerem a segitseget, h hogyan epitsem le az erzelmeimet :(
2016. márc. 29. 21:46
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Mint 16 eves csetes es moderatori multra visszatekinto nick

Javaslom marha hamar ebredj fel

Alt a csetes "szerelmek" nagyresz idealizat kepzetek ...

Es szinte mimdig kiderul h difi van valamelyik oldalon ...

Szal 100 esetbol jo ha 1x osszejon valami normalis

A tobbi esetben vagy hulyites vagy lyukra jatszas megy

2016. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!