Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akibe igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akibe igazán beleszerettem 1év alatt. Fél évig csak flört, beszélgetés. Direkt húztam el, hogy tudjam igazán érdeklem. Most már egyáltalán nem találkozunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Később közelebb kerültünk egymáshoz, aztán megzavartak, sajnos. Ezután én \\\'megsértődtem\\\'mert nem jelentkezett, és most úgy tudja utálom, pedig nem! Mit tegyek?msnre is felvett de ott se ír azóta,én meg nem merek ráírni.
2009. máj. 5. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
ezek a hasonló taktikák már tönkretettek egykét dolgot
2009. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem folytassátok nekem is így lett egy kapcsolatom!

De ha nem szeretnéd gondold meg előbb!

2009. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj rá, örülni fog :)
2009. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye! Írj rá, azt mondod, h már nem találkoztok, legrosszab esetben, ha beégsz, akkor letiltod, ennyi! Hajrá, remélem jól alakulnak a dolgok. :D
2009. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

jaj. ismerős helyzet...

Addig húztam az agyát, míg a végén "kopp" lett...

Nagyon fájt, mert addigra már oda-vissza voltam érte...:(

2009. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:) Nem engedem el...mert hát szeretem:)
2009. máj. 5. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!