Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lemondanál a nőről, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanál a nőről, akibe szerelmes vagy, mert rossz az időzítés és eltérő társadalmi helyzetben vagytok?

Figyelt kérdés
Ha látszólag minden körülmény ellenetek szól, (anyagiak, életmód, családi helyzet, munka, életkor, tapasztalat),még sem tudod elengedni magadban, csak rá tudsz gondolni, mit tennél?
2016. márc. 30. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beszélnék vele. Neki nincs beleszólása??
2016. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És ő is szerelmes beléd? Vagy az már mindegy? :)
2016. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyi különbözőség van akkor kicsi az esély arra,hogy igazán szerelmesek,persze nagyon ritkán előfordulhat,de a lényeg a kölcsönösség lenne,hogy mindketten ugyanazt érezzék.
2016. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Viszonzott, nem voltunk még együtt.
2016. márc. 30. 13:08
 5/14 anonim ***** válasza:
És mindketten hoznátok áldozatokat a kapcsolatért?
2016. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2016. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ő 26,én 36
2016. márc. 30. 13:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem brazil szappanoperában élek. Én ha akarok valamit, akkor a megoldást keresem, a mártírkodást meghagyom másnak. N32
2016. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
le, kevesebbért is lemondtam már sok mindenről és sok mindenkiről. Utólag igazolta az élet, hogy jól döntöttem részemről is meg részéről is.
2016. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam hasonló helyzetben, igaz mi még csak ismerkedtünk egymással. Nem voltunk szerelmesek, de könnyedén kialakulhazott volna köztünk. De ennek ellenére én már az elején lemondtam róla. A hölgy cirka tíz évvel volt idősebb nálam, anyagilag is jobban állt, messze is laktunk egymástól és teljesen más élethelyzetben is voltunk/vagyunk. Nem félelemből tettem, hanem mert reálisan nézve nem láttam esélyt arra, hogy működött volna dolog hosszútávon. De az is lehet, hogy baromi nagy baklövést követtem el ezzel. Ez viszont már nem fog kiderülni. Mindenesetre akkor ez jó döntésnek tűnt. Azt tudom tanácsolni, hogy ezt ketten beszéljetek meg. Ki mit szeretne. Ha ő is úgy érez ahogy te, akkor érdemes megpróbálni. Jobb, mint kétségek közt őrlődni, hogy mi lett volna ha...
2016. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!